Tūrisma studenti dodas uz Somiju | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Tūrisma studenti dodas uz Somiju

Ziņa pievienota - 03.05.2013

Ar NordPlus programmas atbalstu no 6. līdz 10.maijam notiks prakses eksursijas brauciens uz Somiju Nordplus projekta „Express Mobility for Tourism Students” ietvaros, kurā piedalīsies Tūrisma organizācijas un vadības 3.kursa studentes, Tūristu gidu 3.kursa studentes, kā arī studenti un pasniedzējs no Igaunijas.

Jau vairākus mēnešus Vidzemes Augstskolas studentes pasniedzējas Agitas Līviņas vadībā organizē un plāno ekskursiju. Studentes meklē viesnīcas, izpēta iespējamos apskates objektus, plāno finanses un maršruta izstrādi. Ekskursija sākas pirmdien no rīta, kad jau pašā rīta agrumā ar autobusu visas dosies uz Igauniju, kur pievienosies Igaunijas biedri no Kuresāres koledžas un ar prāmi visi dosies tālāk uz Helsinkiem. Helsinkos grupai būs ļoti nopietns uzdevums - izpētīt 4 tūrisma aģentūras un to piedāvājumu tūristiem no ASV. Šis uzdevums ir uzdots saistībā ar Baltijas jūras reģiona programmas projektu „ONE BSR”, kura mērķis ir attīstīt vienotu zīmolvedības platformu Baltijas jūras reģiona un tā daļu mārketingam.

Pēc pavadītas pusotras dienas Helsinkos, tālāk ceļš ved jau uz Savonlinnu, kur atrodas Vidzemes Augstskolas sadarbības augstskola – Austrumu Somijas universitāte Savoninnā. Ceļā uz Savonlinnu, tiek apskatīti vairāki interesanti un nozīmīgi apskates objekti, par kuriem informāciju meklē paši ekskursijas dalībnieki, kuri ekskursijas laikā būs ne tikai ekskursanti, bet arī gidi. Atpakaļceļā arī tiek apskatīti objekti un pa ceļam jau pārrunāts piedzīvotais.

Kopumā ekskursija solās būt ļoti aizraujoša un pilna ar dažādiem apskates objektiem, notikumiem un pieredzēm, tai skaitā ēdiena gatavošanu, kas būs jāveic pašiem studentiem.

Studentu mobilitāte tiek īstenota Nordplus augstākās izglītības projekta "Ekspress mobilitāte tūrisma studentiem" ietvaros. Plašāka informācija: http://www.va.lv/lv/lapa/ekspressmobilitate-turisma-studentiem

Informāciju sagatavoja:
Marta Jumeja
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016