Tūrisma aģentūra Kolumbs organizē „Kolumba Skolu” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Tūrisma aģentūra Kolumbs organizē „Kolumba Skolu”

Ziņa pievienota - 12.04.2013

Tūrisma aģentūra Kolumbs sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centru organizē 2 nedēļu kursus "Kolumba skola". Apmācības dos iespēju iegūt praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas ceļojumu konsultanta amatam. Labākajiem „Kolumba Skolas” absolventiem tiks piedāvāts darbs tūrisma aģentūrā Kolumbs.

kolumb.jpg

Nodarbības vadīs tūrisma nozares profesionāļi, kam ir plašas zināšanas un vairāku gadu pieredze darbā tūrisma aģentūrā. Eksperti iepazīstinās ar klientu apkalpošanas un pārdošanas ābeci, sniegs padziļinātu informāciju par populārākajiem ceļojumu tipiem un galamērķiem, kā arī demonstrēs ikdienas darbā izmantojamo rezervēšanas sistēmu lietošanu.

Tūrisma aģentūras Kolumbs direktore Kitija Reinfelde, veicot darbinieku atlasi, vairākkārt secinājusi, ka „kandidātiem uz ceļojumu konsultanta amatu bez iepriekšējas pieredzes trūkst praktisku zināšanu, kas darba veikšanai nepieciešamas jau no pirmās dienas”. Intensīvā apmācība „Kolumba Skolas” ietvaros dos iespēju studiju laikā iegūto vispārēju teorētisko zināšanu bāzi papildināt ar praktiskajām iemaņām.

„Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centrs vienmēr bijis par tālākizglītības vajadzību apzināšanu un atbilstošu programmu izstrādāšanu, dodot iespēju apgūt darba tirgus prasībām atbilstošas zināšanas un prasmes”, uzsver Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centra vadītāja Ingūna Jurgelāne un ir gandarīta, ka „tūrisma aģentūra Kolumbs izprot, cik svarīgi ir sadarboties akadēmiskajai videi un biznesam, lai rezultātā iegūtu darba tirgū pieprasītu speciālistu”.

Apmācībām var pieteikties jebkurš interesents. Īpaši aicināti Vidzemes Augstskolas, BA „Turība” un LU Ekonomikas un vadības fakultātes tūrisma programmu studenti un absolventi. Kursi norisināsies no 27.maija līdz 7.jūnijam Valmierā, Vidzemes Augstskolā. Dalības maksa ir 50 lati. Par draudzīgu papildus samaksu tiks nodrošināta iespēja izmantot nakšņošanas pakalpojumus komfortablajās Vidzemes Augstskolas kopmītnēs.

Pieteikumi līdz 30.04.13. jāiesūta uz e-pastu liga@kolumbs.lv. Vairāk informācijas pa tālruni 67507224.

Preses relīzi sagatavoja:
Laura Liepiņa
Tūrisma aģentūras Kolumbs mārketinga vadītāja
67796099, laura@kolumbs.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016