Trīs FBK „Valmiera/Vidzemes Augstskola” spēlētāji dosies uz pasaules čempionātu florbolā junioriem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Trīs FBK „Valmiera/Vidzemes Augstskola” spēlētāji dosies uz pasaules čempionātu florbolā junioriem

Ziņa pievienota - 23.04.2013

Nosaukti tie 20 spēlētāji, kuri ir iekļauti Latvijas U-19 izlasē un dosies uz 7.pasaules čempionātu florbolā junioriem, kurš šogad norisināsies Vācijas pilsētā Hamburgā no 8. līdz 12.maijam.

Latvijas U-19 izlases sastāvā no FBK „Valmiera/ViA” spēlēs Agris Rogainis vārtsarga pozīcijā, Dāgs Rozenbahs uzbrucēja pozīcijā un Mārtiņš Broks aizsardzībā.

„Tas ir ļoti liels gods aizstāvēt Latviju izlases kreklā. Man ir gandarījuma sajūta par jau paveikto, jo esmu piepildījis vienu no saviem mērķiem, bet galvenais vēl tikai priekšā. Jāturpina pilnveidot sevi gan tehniski, gan fiziski, jo mēģināšu darīt visu nepieciešamo, lai kopā ar komandu sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus,” stāsta Dāgs Rozenbahs.

„Šo iespēju doties uz čempionātu nevarētu iegūt bez FBK „Valmiera/ViA” palīdzības, kurš ir nodrošinājis ar vajadzīgo ekipējumu un sniedzis iespēju pilnveidoties arī ārpus treniņiem gan Vidzemes Olimpiskajā centrā, gan Jāņa Daliņa stadionā. Palīdzējusi ir arī konkurence starp komandas biedriem, kuri, manuprāt, ir labā formā, par ko ir jāpateicas fiziskās sagatavotības trenerim Pēterim Karlivānam. Vislielākais paldies jāsaka FBK „Valmiera/ViA” trenerim un manam tētim Mārim Rozenbaham, kurš man ir iemācījis visu, ko zinu par florbolu, un vienmēr ir sniedzis padomu, atbalstījis un iedvesmojis.”

FBK „Valmiera/ViA” treneris M.Rozenbahs piebilst: „Komandai tas ir nozīmīgs notikums, jo šie ir pirmie spēlētāji, kurus esam sagatavojuši Latvijas izlasei un nodrošinājuši vislabāko startu lielajam florbolam nākotnē, jo čempionāts ir noslēdzošais solis junioriem. Jāatzīst, ka spēlētāji M.Broks un D.Rozenbahs florbola klubā ieradās no futbola un hokeja komandām, un tikai A.Rogainis ir audzis ar florbolu, tāpēc par augstajām darba spējām ir jāpasakās iepriekšējiem treneriem, īpaši Jānim Sīkam.”

Kā ziņo Latvijas Florbola savienības pārstāvji, Latvijas U-19 izlasē iekļauti divi vārtsargi, septiņi aizsargi un desmit uzbrucēji. Četri spēlētāji pārstāv Kocēnu „Rubeni”, pa trim – „Valmieru”, „Lielvārdi” un Cēsu „Lekringu”, pa diviem – „Talsi/Triobet” un Rīgas „RTU/Inspecta”, bet pa vienam – SK „Pārgauja”, FK „Bauska” un Liepājas „Kuršus”.

7.pasaules čempionātā florbolā junioriem Latvijas izlase spēlēs A divīzijā, kur cīnīsies vienā apakšgrupā ar Somijas, Čehijas un Dānijas valstsvienībām. 8.maijā mūsu florbolisti tiksies ar somiem, 9.maijā – ar dāņiem, bet 10.maijā – ar čehiem. B apakšgrupā par vietu pusfinālā cīnīsies zviedri, šveicieši, slovāki un norvēģi.

Informāciju sagatavoja:
Florbola kluba „Valmiera/Vidzemes augstskola”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Edīte Stērste	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016