Trilleris LBL2 sezonas atklāšanā: BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” - BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Trilleris LBL2 sezonas atklāšanā: BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” - BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU”

Ziņa pievienota - 06.10.2014

Piektdien, 3. oktobrī, ar grandiozu atklāšanu Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē tika atsākta jaunā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas 2014./2015. gada sezona. Spēles izskaņā dramatiskā cīņā uzvaru guva mājinieki, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, kas ar rezultātu 70:69 uzvarēja BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU”.

Līdz ar spēles sākumu noritēja spraiga cīņa par līdera pozīciju. “Rīga/Pārdaugava/LU”, labi strādājot aizsardzībā, spēja ātri pārņemt spēles vadības grožus, kamēr laukuma saimnieki mina tiem uz papēžiem. Uz laukuma īpaši izcēlās Roberts Niedra, kas ar agresīvu un precīzu uzbrukumu spēja izlauzties mājinieku aizsardzībai un palielināt komandas pārsvaru. Tikai vien pirmā puslaika beigās ar Oto Grīnberga diviem precīziem tālmetieniem, valmierieši samazināja rezultātu līdz minimumam: 36:37. Līdzīgs scenārijs turpinājās nākamajā puslaikā, kad trešās ceturtdaļas vidū “Rīga/Pārdaugava/LU” nonāca iedzinēju pozīcijā. Dramatiskākie notikumi risinājās spēles izskaņā, kad līdz ar spēles beigu signālu tika pārkāpts noteikums pret rīdzinieku Linardu Jaunzemu, kam bija iespēja izlīdzināt rezultātu (70:68), taču, izpildot tikai vienu sekmīgu metienu, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” varēja svinēt pirmo uzvaru šajā sezonā. Rezultatīvākais spēlētājs valmieriešu rindās bija Edgars Bergmanis ar gūtu 21 punktu un deviņām atlēkušajām bumbām, bet no viesu puses - Roberts Niedra ar izcīnītiem 18 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām.

BJBS Rīga/Pārdaugava/LU galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis: “Zināju komandu, ļoti labi zināju treneri Zeili, un es zināju, kā šī komanda spēlē, ka viņu galvenais trumpis ir metieni no distances. Koncentrējāmies ierobežot  trīs spēlētājus - Grīnbergu, Bergmani un Lazdānu - un pirmo ceturtdaļu arī vinnējām uz to. Neļāvām šiem trīs spēlētājiem izpausties un kopumā ļoti labi strādājām aizsardzībā. Spēles vidū mazliet pazuda enerģija, mazliet uzmanība, un šie trīs spēlētāji, pievienojoties pārējiem, arī uztaisīja spēli, apdzenot mūs. Spēles beigās tomēr piedzinām viņus. Intriga saglabājās līdz pašai pēdējai sekundei, un vietējiem skatītājiem šī noteikti bija ļoti aizraujoša spēle. Treneriem šādas spēles atņem gadus no dzīves.(smejas) Taču beigās Dievs mums deva trīs iespējas uzvarēt. Mums bija četri soda metieni un pārtverta bumba, bet mēs to neizmantojām, un esam paši vainīgi pie galarezultāta.”

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” galvenais treneris Roberts Zeile: “Jādzer Baldriāni. (smejas) Stress pamatīgs. Jau pirms spēles bija uztraukums. Tas, kā viss pasākums bija noorganizēts, tik daudz skatītāji, tik daudz emocijas, pirmā spēle un visi gaida uzvaru. Domāju, ka līdz ar to puiši mazliet pārdega. Varbūt nespēlējām tik slikti, cik vienkārši tie metieni neiekrita grozā, kuriem vajadzēja iekrist. Arī no soda līnijas šodien bijām ļoti sliktā stāvoklī. Bumba no groza vēlās ārā visos iespējamos veidos un likās, ka kāds to grozu ir nobūris. Neprecizitāte bija tas iemesls kāpēc mēs mocījāmies daļu spēles. Es jau puišiem teicu: ”Lēnām, mierīgi, pacietīgi - aizies,” un beigās un arī aizgāja. “

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” - BJBS Rīga/LU/Pārdaugava: 70:69
(15-19, 21-18, 23-18, 11-14)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Bergmanis 21+9ab+3pp, Grīnbergs 19+5ab+4rp, Lišiks 9+6ab+4rp, Lazdāns 8+5ab, Kliesmets 6+6rp, Brauns 5+4ab, Millers 2+7ab, Vītols, Ābols, Džamirze, Mihailovs

BJBS Rīga/LU/Pārdaugava: Niedra 18+10ab, Engers 13+14ab, Klegeris 10+6ab, Ginters 10, Jaunzems 9+8ab, Dreimanis 4+4ab, Arcimovičs 3+4ab, Minājevs 2, Jaunzems, Pavļiņš, Ponomarenko, Šķipars.

Sākot jauno basketbola sezonu, skatītājus priecēja grandioza atklāšanas ceremonija, kur atbalstītājus izklaidēja pasākuma vadītājs Jānis Rozītis, bārs “Tinte” DJ Jānis Olmanis un deju grupa Justify. Svētku uzrunas teica Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra direktors Kaspars Osis un Valmieras domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, kurš arī izpildīja svinīgo bumbas iemetienu.

Sakām paldies visiem atbalstītājiem: Valmieras pilsētas pašvaldībai, Vidzemes Augstskolai, Valmieras stikla šķiedrai, bārs “Tinte” u.c.

Nākamo spēli BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” aizvadīs 8.oktobrī izbraukumā pret BK “Gulbenes buki” un 10.oktobrī, mājās uzņemot BK “Ventspils Augstskola”.

Foto: Klāvs Vasiļevskis	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016