Trešajā partneru sanāksmē Klaipēdā turpinās darbs pie Starptautiskā tūrisma pasākumu vadības studiju programmas (ITEM) izstrādes | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Trešajā partneru sanāksmē Klaipēdā turpinās darbs pie Starptautiskā tūrisma pasākumu vadības studiju programmas (ITEM) izstrādes

Ziņa pievienota - 16.10.2013

No 2013. gada 30. septembra līdz 1. oktobrim Starptautiskā tūrisma pasākumu vadības studiju programmas sadarbības valstu pārstāvji tikās Klaipēdā, Lietuvā, lai turpinātu kopīgu darbu pie studiju programmas attīstības.

Sanāksmes laikā galvenais mērķis tika sasniegts, nodefinēts studiju programmas saturs un moduļi, un tika uzsākts nākamais posms - studiju moduļu izstrāde. Jaunā studiju programma tiks vērsta uz vispārējām un konkrētām jomām tūrisma un pasākumu vadībā, ieskaitot pētniecības metodoloģiju, politikas un korporatīvo pārvaldību, pasākumu vadību un inovācijas, pasākumu mārketingu, pasākumu finanšu pārvaldību, finansējumu un sponsorēšanu, sadarbojoties ar biznesa konsultantiem. Studiju programma tiks īstenota kopīgi sadarbojoties Vidzemes Augstskolai un Klaipēdas Universitātei, kā arī ar projekta partneriem: Igaunijas Viesnīcu un tūrisma vadības skolu, Mančesteras Metropolitan universitāti Lielbritānijā, Latvijas viesnīcu un restorānu asociāciju un Starptautisko tūrisma ekonomikas pētījumu centru Itālijā.
 
Jaunajai programmai būs cieša sadarbība ar nozari,  un studiju procesā tiks apgūtas jaunākās tehnoloģijas. Visas trīs Baltijas valstis strādās, lai izveidotu ciešu saikni ar nozares pārstāvjiem, kas palīdzēs studentiem stažēties, piedalīties projektos, veikt situāciju analīzi un citas kopējās aktivitātes. Lai studiju programmas ietvaros pielietotu informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, 2014. gada decembrī visi iesaistītie pasniedzēji piedalīsies apmācībās.
 
Jaunā maģistra programma tiek izstrādāta ERASMUS Daudzpusējo projektu programmas ietvaros, projekts „Kopīgā maģistra programma: Starptautiskais tūrisms un pasākumu vadība” (ITEM 527698-LLP-1-2012-1-LV-ERASMUS-EMCR).

Vairāk informācijas par projektu un studiju programmu: http://jointmaster.va.lv

 

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija (paziņojums) atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisija nav atbildīga par tajā ietverto informāciju.
 

Papildu informācija:
Līga Cvetkova,
Starptautisko projektu vadītāja
e: liga.cvetkova(at)va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016