Tiks dots starts Valmieras Pilsētas Čempionātam 2016./2017. | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

Tiks dots starts Valmieras Pilsētas Čempionātam 2016./2017.

Ziņa pievienota - 09.11.2016

Šonedēļ Valmieras 5. vidusskolā tiks dots starts basketbola entuziastu turnīram „Valmieras pilsētas čempionāts basketbolā”, kas pēdējos gados ieguvis jaunu vērienu un kļuvis par lielāko Vidzemē. Turnīrā šogad startēs 17 komandas, kas ir jauns līgas rekords. Sešu mēnešu garumā komandas noskaidros 2016./2017. gada spēcīgākās komandas divu līgu ietvaros – 1.līga un 35+ līga.

Pirmā spēle turnīrā tiks aizvadīta ceturtdien, 10. novembrī, kad savā starpā spēli aizvadīs Valmieras sporta skolas jauniešu grupas komandas „U16/VBSS” un „U17/VBSS”, bet pirmā pilnā spēļu kārta norisināsies sestdien un svētdien, kad kopā tiks aizvadītas septiņas spēles. Visu spēļu kalendāram un rezultātiem būs iespējams sekot līdzi baskiet.lv sadaļā turnīri un sociālo tīklu platformās.

Šogad turnīrā sasniegts jauns komandu pieteikuma rekords, kas sasniedzis skaitli 17. Pirmās līgas ietvaros startēs desmit komandas: MR Auto, Rūjiena, Valmiera Glass, Klondaika, Vidzemes Augstskola, Green Thunder, U-16/VBSS, U-17/VBSS, TRIMPUS un Beverīnas kuiļi. 35+ līgā startēs septiņas komandas: Banāni, Veikals Pus12, Oši, Valleta, ViA35 un divas jaunpienācējas no kaimiņu pilsētām – Smiltenes un Limbažiem.

Turnīrs norisināsies no novembra mēneša līdz 2017. gada aprīlim, kura laikā tiks noskaidrots vietu sadalījums šīs sezonas Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā. Pamatturnīrā komandas noskaidros spēku samērus pirms marta mēnesī gaidāmajām play-off cīņām par godalgām. Šogad līdzīgi kā pēdējos gadus turnīru organizē biedrība „Vidzeme”. Šogad turnīrs norisināsies sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, basketbola veikalu BALLZY, t/c Valleta, Tālavas sidrs un bārs Tinte. Katru mēnesi turnīrā tiks noteikti mēneša vērtīgākie spēlētāji, kā arī turnīra noslēguma vērtīgākais finālsērijas spēlētājs saņems īpašu balvu no BALLZY.

Visas spēles iespējams vērot klātienē Valmieras 5. vidusskolā., kā arī online teksta tiešraidē mājaslapā www.basket.lv sadaļā „turnīri”. Rezultātu atspoguļojums turnīra sociālo tīklu platformās, kā arī lielākajos Valmieras medijos.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017