Tiešsaistē norisināsies diskusija par paaudžu solidaritāti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Tiešsaistē norisināsies diskusija par paaudžu solidaritāti

Ziņa pievienota - 27.03.2012

Trešdien, 28. martā, plkst. 12.00 - 13.00 Vidzemes Augstskolā notiks diskusija „Paaudžu solidaritāte”, ko varēs vērot arī tiešsaistē www.esmaja.lv .

Eiropas sabiedrībai kļūstot aizvien vecākai, radot jaunus izaicinājumus izaugsmei un sociālai kohēzijai, Eiropas Savienība 2012.gadu ir pasludinājusi par gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei. Tieši tāpēc šajā reizē diskutēsim par paaudžu solidaritātes jautājumiem. Šoreiz ierastā ES māja diskusija norisināsies ārpus ierastās vides un dosimies uz Valmieru, kur par šo jautājumu Vidzemes Augstskolā diskutēs Daile Goba (biedrības „Valmieras pilsētas pensionārs” priekšsēdētāja), Dāvis Sirmais (Valmieras jaunatnes centra „Vinda” direktors), Zane Bērziņa (Vidzemes Mūžizglītības centra izglītības metodiķe). Diskusiju vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

Diskusijas mērķis ir informēt un aktualizēt paaudžu solidaritātes jautājumus. Tiks meklētas atbildes uz jautājumiem kā paaudžu solidaritāti redz mūsu seniori un jaunieši, kādas iemaņas nepieciešamas senioriem, cik aktuālas ir mūžizglītības programmas, kā dažādas paaudzes sadarbojoties var uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Diskusija būs vērojama 28.februārī, plkst. 12.00-13.00, gan klātienē Vidzemes Augstskolas bibliotēkas klusajā lasītavā, gan tiešsaistē www.esmaja.lv .

Arī turpmāk paredzētas diskusijas reizi mēnesī, tiešsaistē internetā, lai apspriestu sabiedrībai svarīgus jautājumus saistībā ar Eiropas Savienību. Jaunākajām aktualitātēm sekojiet līdzi www.esmaja.lv .

ansis.jpg

Attēlā: žurnālists Ansis Bogustovs

Informācijai:
Pasākuma koordinatore Antra Altmane t. 26756966	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016