ViA tiek realizēts pirmais Erasmus Mundus projekts | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA tiek realizēts pirmais Erasmus Mundus projekts

Ziņa pievienota - 22.10.2013

17.- 18. oktobrī Salonikos, Grieķijā, norisinājās projekta "Izglītības spēks – mobilitātes veicināšana ES un Austumvalstu sadarbībai/ EFFORT" uzsākšanas seminārs.

20 Eiropas un Austumvalstu sadarbībā iesaistīta arī Vidzemes Augstskola, kas četrus nākamos projekta realizācijas gadus dos savu ieguldījumu Erasmus Mundus mērķu sasniegšanā:  veicināt Austrumeiropas valstu augstskolu personāla attīstību un starptautisko sadarbību, īstenojot pieredzes apmaiņu un tīklošanos, nodrošināt sadarbības platformu iesaistītajām ES un Austrumeiropas augstskolām, nodrošināt mobilitātes iespējas visu līmeņu studentiem un personālam, lai veicinātu iesaistīto Austrumeiropas valstu ilgtspējīgu ilgtermiņa sabiedrības attīstību.

Sanāksmes ietvaros visas partneraugstskolas sniedza prezentāciju, kā arī kopīgi lēma un diskutēja par projektā plānotajām aktivitātēm. Projektā iesaistītas universitātes no Grieķijas, Apvienotās Karalistes, Polijas, Latvijas, Igaunijas, Francijas, Čehijas, Portugāles, Armēnijas, Gruzijas, Azerbaidžānas, Moldovas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Galvenā projekta aktivitāte būs strukturēta un kvalitatīva studentu un personāla mobilitāte galvenokārt uz ES valstu augstskolām, lai veicinātu studentu un personāla prasmju un kompetenču attīstību. Pirmie mobilitātes konkursi tiks izsludināti jau 2013. gada decembrī, un pirmās mobilitātes aktivitātes tiks uzsāktas 2014. gada septembrī.

Plašāka informācija par projektu

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisija nav atbildīga par tajā ietverto informāciju.

 

 

 

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016