Tiek noslēgts sadarbības līgums ar Latvijas Mākslinieku savienību | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Tiek noslēgts sadarbības līgums ar Latvijas Mākslinieku savienību

Ziņa pievienota - 27.11.2015

Lai tiktu stiprināta un attīstīta sadarbība starp Vidzemes Augstskolu (ViA) un Latvijas Mākslinieku savienību (LMS), šī gada 27. novembrī klātienē tikās ViA rektors Gatis Krūmiņš un Latvijas Mākslinieku savienības prezidents Igors Dobičins, noslēdzot sadarbības līgumu starp abām iesaistītajām pusēm.

Noslēgtā vienošanās ietver aspektus, kas saistīti ar Vidzemes Augstskolas studiju procesu, kur viens no tiem paredz sadarbības veidošanu, nodrošinot ViA studentiem prakses vietas. Tāpat sadarbības forma izpaudīsies arī dažādu projektu īstenošanā, iesaistoties ES struktūrfondu, sadarbības un citos projektos. Tiek plānota arī Vidzemes Augstskolas un Latvijas Mākslinieku savienības sadarbība dažādu izstāžu un pasākumu organizēšanā.

Tūrisma un atpūtas studiju virziena direktors Ilgvars Ābols norāda, “ka vienošanās nostiprina jau esošo sadarbību, kā arī paver iespējas turpmākām sadarbības perspektīvām. Tūrisma virziena studenti jau divus gadus Lielās Talkas laikā dodas uz Zvārtavas pili, kas ir Latvijas Mākslinieku savienības īpašums, sakopt tās apkārtni. Šis ir viens no sadarbības objektiem, kas ir iniciējis noslēgt vienošanos, sadarbību plānojot attīstīt plašāk arī nākotnē”.

Igors Dobičins ir pārliecināts, ka “sadarbības veidošana ir veids kā nodrošināt vēstures un mākslas objektu dzīvotspēju, nodrošinot dzīves telpu studentiem, savukārt apvāršņa telpas paplašināšanos Latvijas Mākslinieku savienībai”.

ViA rektors Gatis Krūmiņš atzīst: “Radošums attiecībā uz studijām ir nozīmīgs visos studiju virzienos – gan tūrismā, gan IT, gan biznesā un komunikācijā. Jau šobrīd redzam, ka ViA studenti ir radoši. Vienošanās paver plašākas iespējas integrēt radošumu Vidzemes Augstskolas studiju programmās, kā arī darbībā kopumā”.

Šī akadēmiskā gada ietvaros ViA ir noslēgusi sadarbības līgumu arī ar Valmieras Mākslas vidusskolu, Priekuļu tehnikumu un Transporta un sakaru institūtu. 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016