Tiek aizvadīts pirmais futbola turnīrs "TestDevLab" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

Tiek aizvadīts pirmais futbola turnīrs "TestDevLab"

Ziņa pievienota - 03.11.2016

Piektdien, 28. oktobrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās pirmais Vidzemes Augstskolas studentu futbola turnīrs „TestDevLab”. Turnīrā par uzvaru cīnījās 8 komandas, kurās piedalījās ne tikai studenti, bet arī citi futbola entuziasti no Valmieras, kā arī turnīra viesi un atbalstītāji no Rīgas - „TestDevLab”.

Futbola grupu spēles tika aizvadītas sīvi, taču no grupas ar pārliecinošu sniegumu izkļuva tikai četras – „FK Lācis”, „Veselības grupa”, „Kokčiks” un „TestDevLab”. Par turnīra odziņu bija parūpējusies vienīgā meiteņu komanda „Yolo dāmu pops”, kura, lai gan no grupas neizkļuva, tomēr ar sportisku garu stājās pretī sīviem konkurentiem, gūstot punktus.

            Pirmā pusfināla spēle, kurā „Veselības”grupa uzvarēja „Kokčiku” tika aizvadīta mierīgi un noslēdzās ar rezultātu 2:0. Savukārt, otrais pusfināls, kurā savstarpēji cīnījās “FK Lācis” un “TestDevLab” raisīja spraigas emocijas gan skatītāju, gan dalībnieku rindās. Vien neilgi pirms spēles izskaņas, rezultatīvs „FK Lācis” raidījums vārtos izšķīra komandu likteni, atstājot “TestDevLab” aiz fināla kvalifikācijas līnijas.

Sīva cīņa neizpalika arī spēlē par godalgoto 3.vietu, kad uzvarētāji tika noteikti pēcspēles soda sitienos, kur pārāki izrādījās “TestDevLab”, atstājot “Kokčiku” bez medaļām.

Savukārt, turnīra fināls jau tika aizvadīts daudz rezultatīvāk. Dinamiskā spēlē starp „Veselības grupu” un „FK Lācis” uzvaras laurus, ar rezultātu 5:4 plūca „Veselības grupa”, kļūstot par pirmajiem „TestDevLab” futbola turnīra čempioniem.  

“Vidzemes Augstskolas vēsturē līdz šim nav noticis kāda noteikta sporta veida turnīrs, kas norāda uz to, ka sports Vidzemes Augstskolā aug un attīstās. Man ir liels prieks, ka atsaucība ne tikai no studentu puses,bet arī no Valmieras iedzīvotājiem un dalībniekiem no citām Latvijas pilsētām, pirmajā šāda veida turnīrā, bijusi tik liela. Bija prieks vērot, ka vairākas komandas bija īpaši gatavojušās un trenējušās šim turnīram. Ceru, ka šis ir tikai aizsākums starp ViASA un TestDevLab sadraudzību un šādus turnīrus kopīgi spēsim veidot arī nākotnē,” atklāj Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Sporta virziena vadītāja Sanda Iesalniece.

"Esam gandarīti par aizvadīto TestDevLab futbola turnīru un vēlamies teikt lielu paldies pasākuma organizatoriem un komandām, kas ar azartisku un godīgu spēli priecēja līdz vēlai naktij," saka TestDevLab SIA līdzīpašnieks Ervins Grīnfelds

Futbola turnīru organizēja „Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība” sadarbībā ar SIA „TestDevLab” un Vidzemes Olimpisko centru.

„Vidzemes Augstskolas studentu apvienības” futbola turnīra „TestDevLab” sadarbības partneri: Bārs "Tinte", Frizē Frizū, Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences, Čili pica, Mangaļi, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola, Valmieras Futbola klubs, Vidzemes Olimpiskais centrs, SPA Salons "Līga"", Spēka Pasaule, VSIA Valmieras drāmas teātris, Valleta, Red Bull!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017