Tiek aizvadīts pirmais futbola turnīrs "TestDevLab" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
ViA „Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts” atklāj jauno mājas lapu
Vidzemes Augstskolas zinātniskā struktūrvienība „Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts” jeb HESPI...
22.02.2017
Atklāj savu studiju virzienu izstādē “Skola 2017” un iegūsti priekšrocību dalībai piedzīvojumā “Vistērija”
     Vidzemes Augstskola (ViA) arī šogad gaidīs interesentus ikgadējā izglītībai veltītajā izstādē „Skola 2017”, lai...
21.02.2017
Valmierā ir pa druskai no visiem labumiem
Ne visai ziemīgā februāra rubrikas “Mana vieta Valmierā” varonis ir Vidzemes Augstskolas docents Visvaldis Valtenbergs...
21.02.2017
Notiks Vidzemes Augstskolas Studentu valdes Vides virziena rīkotā konkursa “Iemūžini zaļu mirkli” apbalvošanas ceremonija
                   Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības Vides virziens rīkota foto un video konkursa “Iemūžini zaļu...
21.02.2017

Tiek aizvadīts pirmais futbola turnīrs "TestDevLab"

Ziņa pievienota - 03.11.2016

Piektdien, 28. oktobrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās pirmais Vidzemes Augstskolas studentu futbola turnīrs „TestDevLab”. Turnīrā par uzvaru cīnījās 8 komandas, kurās piedalījās ne tikai studenti, bet arī citi futbola entuziasti no Valmieras, kā arī turnīra viesi un atbalstītāji no Rīgas - „TestDevLab”.

Futbola grupu spēles tika aizvadītas sīvi, taču no grupas ar pārliecinošu sniegumu izkļuva tikai četras – „FK Lācis”, „Veselības grupa”, „Kokčiks” un „TestDevLab”. Par turnīra odziņu bija parūpējusies vienīgā meiteņu komanda „Yolo dāmu pops”, kura, lai gan no grupas neizkļuva, tomēr ar sportisku garu stājās pretī sīviem konkurentiem, gūstot punktus.

            Pirmā pusfināla spēle, kurā „Veselības”grupa uzvarēja „Kokčiku” tika aizvadīta mierīgi un noslēdzās ar rezultātu 2:0. Savukārt, otrais pusfināls, kurā savstarpēji cīnījās “FK Lācis” un “TestDevLab” raisīja spraigas emocijas gan skatītāju, gan dalībnieku rindās. Vien neilgi pirms spēles izskaņas, rezultatīvs „FK Lācis” raidījums vārtos izšķīra komandu likteni, atstājot “TestDevLab” aiz fināla kvalifikācijas līnijas.

Sīva cīņa neizpalika arī spēlē par godalgoto 3.vietu, kad uzvarētāji tika noteikti pēcspēles soda sitienos, kur pārāki izrādījās “TestDevLab”, atstājot “Kokčiku” bez medaļām.

Savukārt, turnīra fināls jau tika aizvadīts daudz rezultatīvāk. Dinamiskā spēlē starp „Veselības grupu” un „FK Lācis” uzvaras laurus, ar rezultātu 5:4 plūca „Veselības grupa”, kļūstot par pirmajiem „TestDevLab” futbola turnīra čempioniem.  

“Vidzemes Augstskolas vēsturē līdz šim nav noticis kāda noteikta sporta veida turnīrs, kas norāda uz to, ka sports Vidzemes Augstskolā aug un attīstās. Man ir liels prieks, ka atsaucība ne tikai no studentu puses,bet arī no Valmieras iedzīvotājiem un dalībniekiem no citām Latvijas pilsētām, pirmajā šāda veida turnīrā, bijusi tik liela. Bija prieks vērot, ka vairākas komandas bija īpaši gatavojušās un trenējušās šim turnīram. Ceru, ka šis ir tikai aizsākums starp ViASA un TestDevLab sadraudzību un šādus turnīrus kopīgi spēsim veidot arī nākotnē,” atklāj Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Sporta virziena vadītāja Sanda Iesalniece.

"Esam gandarīti par aizvadīto TestDevLab futbola turnīru un vēlamies teikt lielu paldies pasākuma organizatoriem un komandām, kas ar azartisku un godīgu spēli priecēja līdz vēlai naktij," saka TestDevLab SIA līdzīpašnieks Ervins Grīnfelds

Futbola turnīru organizēja „Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība” sadarbībā ar SIA „TestDevLab” un Vidzemes Olimpisko centru.

„Vidzemes Augstskolas studentu apvienības” futbola turnīra „TestDevLab” sadarbības partneri: Bārs "Tinte", Frizē Frizū, Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences, Čili pica, Mangaļi, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola, Valmieras Futbola klubs, Vidzemes Olimpiskais centrs, SPA Salons "Līga"", Spēka Pasaule, VSIA Valmieras drāmas teātris, Valleta, Red Bull!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017