Studentus ViA iedvesmo uzdrīkstēties, virzīties uz priekšu un izaicināt sevi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Studentus ViA iedvesmo uzdrīkstēties, virzīties uz priekšu un izaicināt sevi

Ziņa pievienota - 12.08.2015

Vidzemes Augstskolas (ViA) devusi vārdu tās studentiem, no 3. līdz 10. augustam īstenojot kampaņu sociālajos tīklos “#ViAiedvesmo” ar mērķi noskaidrot, kas un kā ViA iedvesmo studentus. Rezultāti atklāj, ka studentus visbiežāk Vidzemes Augstskola iedvesmo uzdrīkstēties vairāk, virzīties uz priekšu sevis attīstībā, ko veicina gan prakses studiju laikā, gan mācībspēki, kā arī izaicināt sevi visdažādākajās jomās ne tikai studiju ietvaros, bet arī sociālajā un ārpus studiju dzīvē.

Līdztekus minētajam, studenti nereti izceļ arī Valmieras pilsētu, norādot, ka Vidzemes Augstskola atrodas skaistā, zaļā pilsētā. Tāpat studenti pozitīvi novērtē arī kontaktus, kas veidojas studiju procesā – gan iegūstot jaunus draugus, gan mācoties no un sadarbojoties ar ViA mācībspēkiem.

Kampaņas “#ViAiedvesmo” ir apstiprinājies, ka studenti augstu novērtē profesionālo izglītību, ko nodrošina Vidzemes Augstskola, jo, absolvējot augstskolu, tiek iegūts nevis akadēmiskais grāds, bet gan profesionālais grāds ar kvalifikāciju, kā rezultātā 100% studentu studiju laikā iegūst darba pieredzi. Studentus saista arī aizraujošā studentu dzīve ne tikai piedaloties pasākumos, bet arī pašiem kļūstot par ārpus studiju dzīves pasākumu organizatoriem. Studentus iedvesmo arī Valmieras pilsēta un ViA kā mūsdienīga augstskola ar modernu aprīkojumu un pozitīvu vidi.

Papilduzņemšana Vidzemes Augstskolā norisināsies līdz 21. augustam. Atsevišķās studiju programmās vēl ir iespējams pretendēt uz budžeta vietām, kā arī ViA piedāvā dažāda veida studiju maksas atlaides. Plašāka informācija par papilduzņemšanu: http://www.va.lv/lv/lapa/pieteiksanas-studijam.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016