Studentu pulkam pievienojas 260 studenti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Studentu pulkam pievienojas 260 studenti

Ziņa pievienota - 28.08.2015

Noslēdzoties uzņemšanai, jaunajā akadēmiskajā studiju gadā Vidzemes Augstskolā (ViA) studijas pirmajā kursā uzsāks 260 studenti tādos studiju virzienos kā Biznesa vadība, Informācija tehnoloģijas, Inženierzinātnes, Komunikācija un mediji un Tūrisms.

Šogad visaugstākais pieprasījums ir bijis pēc studiju programmas Informācijas tehnoloģijas bakalaura līmenī, kam seko studiju programmas Biznesa vadība un Tūrisma organizācija un vadība.

ViA rektors Gatis Krūmiņš norāda: “Katrs Vidzemes Augstskolas students ir svarīgs. Iepriecina, ka jauno studentu loku ģeogrāfiski raksturo dažādi Latvijas reģioni - ne tikai Vidzeme un Rīga, bet studenti ierodas arī no Kurzemes un Zemgales, kā arī ārvalstīm. Tas liecina, ka pieaug augstskolas atpazīstamība un interese par ViA.”

Visiem studentiem, kas ir izteikuši vēlmi pēc vietas dienesta viesnīcās, tiks nodrošināta dzīvojamā telpa, kā arī nepieciešamības gadījumā, ViA sadarbojoties ar vietējiem uzņēmumiem, institūcijām, būs iespējams dzīvesvietu piedāvāt arī lielākam studentu skaitam.

Jaunais studiju gads tiks atklāts 1. septembrī ViA ēkas priekšpagalmā ar programmas oficiālo daļu, kam sekos svinīgais gājiens uz Inženierzinātņu korpusu un programmas neoficiāla daļa ar sarunām un kliņģera mielastu.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016