ViA Studentu pētniecisko darbu konferences rakstu krājumi pieejami elektroniski | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA Studentu pētniecisko darbu konferences rakstu krājumi pieejami elektroniski

Ziņa pievienota - 01.02.2013

2012.gada nogalē sagatavoti Vidzemes Augstskolas 2010. - 2012. gada Studentu pētniecisko darbu konferenču rakstu krājumi elektroniskā formātā.

2012.gada 31.oktobrī notikušās Vidzemes Augstskolas 6. Studentu pētniecisko darbu konferences krājuma 28 raksti ir dažādi saturā, jo apkopo visu Vidzemes Augstskolas fakultāšu – Biznesa vadības un ekonomikas, Inženierzinātņu, Sociālo zinātņu un Tūrisma organizācijas un vadības fakultātes, kā arī Latvijas Universitātes un Alberta Koledžas studentu un absolventu pētījumus.
Rakstu krājumā ir 3 daļas, no kurām pirmā ir veltīta biznesa un tūrisma tematikai, otrā – komunikācijas un informācijas tehnoloģiju tematikai, bet trešā– sabiedrības pārvaldes tematikai. Pētījumu tematika iesniedzas, sākot no Vidzemes reģiona un Latvijas aktualitātēm līdz Ķīnas un Filipīnu teritoriālajiem strīdiem Dienvidķīnas jūrā. Vidzemes Augstskolā šo rakstu krājumu var iegādāties arī iespieddarba formātā.

Vidzemes Augstskolas 5. Studentu pētniecisko darbu konferences rakstu krājumā 21 publikācija sakārtota trīs grupās – “Sabiedrība. Vide. Procesi”, “Uzņēmumu, organizāciju un sabiedrības vadība” un “Tūrisms un reģionālā politika”.
Publikācijas aptver plašu pielietojamās pētniecības spektru un izvēlēto pētniecības metožu daudzveidību. Daudzas no publikācijām sniedz pamatojumu reālu attīstības stratēģiju un projektu ieviešanai, citas kalpo par iedvesmas avotu turpmākajiem akadēmiskajiem pētījumiem.

Elektroniski sagatavots arī Vidzemes Augstskolas 4. Studentu pētniecisko darbu konferences rakstu krājums, ietverot 20 publikācijas, no kurām lielākā daļa veltīta sociālo procesu analīzei, bet divas publikācijas palīdz risināt informācijas klasifikācijas uzdevumus.
Krājumu iesāk rakstu kopa, kas analizē politiskos procesus no līdzdalības un reprezentācijas viedokļa. Vairāki raksti veltīti arī sabiedrisko politiku analīzei reģionālās attīstības un sabiedrības veselības un kultūras jomās. Komunikācijas un sabiedrisko attiecību publikācijās studenti pievērsušies sabiedrisko attiecību disciplīnai, dažādu sabiedrisko attiecību modeļu izpausmēm un organizācijas iekšējiem komunikāciju procesiem, zināšanu pārnesei, krīzes komunikācijai.

Vidzemes Augstskolas 2010.-2012.gada Studentu pētniecisko darbu konferenču rakstu krājumu elektroniskas versijas skatāmas www.va.lv sadaļā Zinātne un pētniecība -> Zinātne -> Konferences.

*Raksts sagatavots pēc galveno redaktoru Dr.oec. Sarmītes Rozentāles un Dr.sc.pol. Visvalža Valtenberga  rakstu krājumu priekšvārdiem.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016