ViA students ievēlēts LSA virziena vadītāja amatā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA students ievēlēts LSA virziena vadītāja amatā

Ziņa pievienota - 09.05.2012
Edmunds Jansons.JPG

Ceturtdien, 3.maijā, Latvijas Studentu apvienības domes sēdē ievēlēti divu darbības virzienu vadītāji, kuru vidū ir Vidzemes Augstskolas (ViA) students Edmunds Jansons.

Par Latvijas Studentu apvienības (LSA) Akadēmiskā virziena vadītāju ievēlēts Rīgas Tehniskās universitātes students Mikus Dubickis, kas iepriekš apvienībā darbojies Finanšu virziena vadītāja amatā. Savukārt, par Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītāju sīvā konkurencē ievēlēts ViA Komunikācijas un Sabiedrisko attiecību programmas students E.Jansons.

Šis ir nozīmīgs notikums ne tikai Vidzemes Augstskolas Studentu apvienībai (ViA SA), kuras pārstāvis pirmo reizi kandidējis LSA valdes amatam, bet arī LSA, kuras valdē, pēc apvienības prezidenta Edvarda Ratnieka teiktā, beidzot ir izdevies sasniegt to, ka valdes sastāvā ir pārstāvēta arī reģionālā augstskola.

Edmunds Jansons jau otro gadu ir aktīvs ViA SA biedrs, pērn darbojies arī kā Studentu apvienībās Ārējās komunikācijas virziena vadītājs. Edmunds jau šobrīd ir aktīvi iesaistījies politikas un izglītības nozares jautājumos, piedaloties projektos un semināros, kā piemēram, seminārā „Līderu forums 2011” un „Augstākās izglītības studiju programmu izvērtēšanas” projektā, kā studējošo pārstāvis.

„Jaunatnes politikas īstenošanā ir nepieciešams intensīvi attīstīt LSA sadarbību ar valsts pārvaldes iestādēm, pašvaldībām un jaunatnes organizācijām, savukārt, starptautisko izglītības procesu skaidrošanā un stratēģiju ieviešanā jāizmanto ārvalstu studējošo organizāciju labas pieredzes sniegtās iespējas,” uzsver Edmunds.

Kolēģi no Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības atzīst, ka Edmunda azarts jaunatnes politikas lauciņā un viņa spēja iedvesmot tajā līdzdarboties arī citus, ir neatsverama vērtība viņam kā Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītājam. Par studentu iespējām iesaistīties virziena darba grupās dažādiem projektiem, semināriem un citiem mērķiem, Edmunds atbild: „Pavisam droši, ja būs vēlme, arī būs iespēja piedalīties”.

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība pulcē ideju, pieredzes azarta un optimisma bagātus jauniešus, lai vienoti pārstāvētu ViA studentu intereses Valmieras un plašākā mērogā. Latvijas Studentu apvienība pārstāv studējošo intereses gan valsts, gan starptautiskā līmenī, veidojot sadarbību ar dažāda mēroga un nozaru institūcijām.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Kunga
Vidzemes Augstskolas studente,
ViA SA Ārējās komunikācijas virziena vadītāja,
elina.kunga@va.lv,
20220756

Foto: no Edmunda Jansona personīgā arhīva

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016