ViA students iegūst Exigen Services Latvia stipendiju | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA students iegūst Exigen Services Latvia stipendiju

Ziņa pievienota - 29.09.2015

Septiņi izcilākie Latvijas augstkolu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti saņems stipendijas 2015./2016.mācību gadam par kopējo summu 10 500 EUR. Tās piešķirtas uzņēmuma Exigen Services Latvia un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā. Stipendiju 1500 eiro apmērā saņems arī Vitālijs Majorovs no Vidzemes Augstskolas. 

“Izcilu IT speciālistu sagatavošanā liela nozīme ir ne tikai izglītības kvalitātei un paša studenta individuālajam ieguldījumam zināšanu apguvē, bet arī tam, kādu attieksmi no savas nākotnes nozares students izjūt jau mācību procesā. Mēs augsti vērtējam izcilus IT speciālistus un ticam, ka stipendijas kā viena no iniciatīvām, ko realizējam studentu praktisko zināšanu papildināšanai, ir lielisks motivators jauno speciālistu izaugsmē. Tāpēc mēs esam gandarīti par iespēju ik gadu atbalstīt jaunos IT jomas talantus, veicinot viņu izaugsmi un sniedzot nepārprotamu signālu par pareizo karjeras izvēli,” stāsta Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

Kopumā tika izvērtēti 69 pieteikumi, un tas ir lielākais pieteikumu skaits šīs stipendijas vēsturē. Aktīvākie šogad bija Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti.

“Stipendijas ir nozīmīgs ieguldījums inženierzinātņu attīstībā, un ir svarīgi, lai studenti ikdienā varētu pēc iespējas vairāk laika veltīt studijām un praktisko iemaņu gūšanai tieši tajā jomā, kurā viņi mācās - tādā veidā kļūstot par nākamajiem savas jomas profesionāļiem. RTU ir liels prieks, ka Exigen Services Latvia kā ilgstošs universitātes sadarbības partneris novērtē labākos IT nozares studentus un veicina viņu izcilību, piešķirot stipendijas,” norāda RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Stipendiju saņems vēl seši studenti: Alīna Vasiļevska no Rīgas Tehniskās universitātes, Emils Sjundjukovs no Latvijas Universitātes, Sandra Konavko no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Alla Baranova no Transporta un sakaru institūta, Raivis Ragovskis no Liepājas Universitātes un Pāvels Cacivkins no Rēzeknes Augstskolas. 

Stipendijām konkursa kārtībā varēja pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes, Rēzeknes augstskolas un Vidzemes augstskolas IT studiju programmu bakalaura līmeņa 2. - 4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm. Stipendija katram studentam tiks izmaksāta 10 mēnešu laikā pa 150 eiro katru mēnesi laikā no  2015.gada septembra līdz 2016.jūnijam.

Par Exigen Services Latvia

Exigen Services Latvia ir viens no Baltijas vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem, kas izstrādā programmatūru risinājumus un uztur IT sistēmas klientiem Latvijā un pasaulē. Tā mātes uzņēmums ir Amerikas IT konsultāciju un pakalpojumu uzņēmums Return on Intelligence, un globāla mēroga projektos Latvijas uzņēmums sadarbojas ar citiem starptautiskā uzņēmuma izstrādes centriem Ziemeļeiropā, Austrumeiropā un ASV. Latvijas uzņēmums dibināts 1995.gadā, un pašlaik tā komandā strādā vairāk nekā 300 kvalificētu IT speciālistu, kuri apkalpo klientus no valsts sektora, finanšu, telekomunikāciju un citām nozarēm. Exigen Services Latvia aktīvi atbalsta IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā, turklāt ir vienīgais IT risinājumu izstrādes uzņēmums, kurš saņēmis Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijas novērtējumu jau piecus gadus pēc kārtas.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016