Studenti prezentēs interešu aizstāvības plānus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Studenti prezentēs interešu aizstāvības plānus

Ziņa pievienota - 15.12.2015

Vidzemes Augstskolas (ViA) “Jauno mediju un politikas” studenti kursa ietvaros veido interešu aizstāvības plānus ar mērķi palīdzēt vai sniegt risinājumu nozīmīgām sabiedrības problēmām. Jau 17. decembrī gala projektus Vidzemes Augstskolā varēs iepazīt un vērtēt ne tikai paši studenti un kursa docētājs Visvaldis Valtenbergs, bet arī ikviens interesents.

Kursa mērķis ir veicināt pēc iespējas reālajai dzīvei pietuvinātākas pieredzes iegūšanu, no kuras studenti varētu mācīties praktiski, kā arī nodibināt jaunus, nozīmīgus kontaktus.

Izstrādātie projekti ir atšķirīgi. Katrs no tiem cenšas paveikt nozīmīgas lietas, izmantojot dažādas metodes. „Brīvs, Prātīgs un Labs” ir interešu aizstāvības projekts, kurš cenšas uzsvērt brīvprātīgā darba nozīmi. Kampaņas aktivitātes ir dažādi video, kuros studenti aicina teikt „Paldies” kādam sev nozīmīgam cilvēkam. Savukārt projekts „Viena laba diena” veicinās Valmieras pansionāta, SOS ciemata iedzīvotāju un Valmieras Zupas virtuves sociālo integrāciju, radot iespējas radoši izpausties, kā arī sajust līdzcilvēku sirds siltumu. Kampaņas aktivitāšu ietvaros studenti bija devušies pie Valmieras senioriem un kopīgi spēlēja dažādas galda spēlēs, kā arī aktīvi palīdzējā Zupas virtuvē. „Mūžam darbīgs” ir interešu aizstāvības plāns, kurš centīsies risināt Valmieras senioru nodarbinātības jautājumu. Šie ir tikai daži no izveidotajiem plāniem, taču vēl varēs iepazīties ar „4Wheels”, „Teaching Bad”, „It/Kā Latviski” un „Resnie runči” projektiem.

Šī kursa ietvaros jau iepriekš Vidzemes Augstskolas studenti ir izstrādājuši veiksmīgus plānus, kuri arī pārtapuši par reāliem un aktīviem projektiem un guvuši finansējumu realizācijai. Ikviens, kuram ir interese par šī gada studentu izstrādātajiem projektiem un to ietvaros īstenotajām aktivitātēm, ir laipni gaidīts uz interešu aizstāvības plānu prezentācijām 17. decembrī plkst. 10:00 Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4, auditorija: C305.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016