Studenti pārstāv Vidzemes Augstskolu starptautiskā programmā "Lean Canvas" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Studenti pārstāv Vidzemes Augstskolu starptautiskā programmā "Lean Canvas"

Ziņa pievienota - 08.03.2016

Laikā no 28. februāra līdz 4. martam pieci konkursa kārtā atlasīti Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti kopā ar Asoc.prof. Mairu Leščevicu piedalalījās Nordplus "EkoTekNord" projekta intensīvajā programmā "Lean Canvas", kas šogad norisinājās Kauņā (Lietuva) Kauņas Augstskolā (Kauno Kolegija).

Programmas ietvaros studenti jauktās un starptautiska sastāva grupās analizēja Lietuvas uzņēmumus. Tāpat “Lean Canvas” ietvaros tika organizētas praktiskās nodarbības, kuru laikā studenti apguva metodi Lean Business Canvas, lai sniegtu priekšlikumus uzņēmumiem un demonstrētu apgūtās prasmes un iemaņas. Programmas laikā organizētas arī vizītes uz uzņēmumiem un atbilstošas lekcijas, semināri.

ViA Asoc. prof. Maira Leščevica, kas programmas ietvaros sniedza lekciju par tematiku “Internationalization strategy for Startups”, vērtējot ieguvumus, ko dod dalība šāda veida starptautiskās programmās atzīst: “Dalība Lean Canvas ir lieliska iespēja gūt jaunus kontaktus, iespaidus un zināšanas, kas neapšaubāmi ir noderīgas turpmākajā darbā, kā arī stiprināt jau esošos kontaktus. Tāpat ir prieks redzēt ViA studentus darbībā starptautiskā vidē un pārliecināties par to varēšanu un aizrautību darbojoties.”

Vidzemes Augstskolas studiju programmas Biznesa vadība studente un Nordplus "EkoTekNord" projekta intensīvās programmas "Lean Canvas" dalībniece Sabīne Sanika atzīst: “Programma bija ļoti daudzpusīga. Bez lekcijām un grupu darba, tikām iepazīstināti arī ar Lietuvas kultūru – bijām ekskursijā un vakariņojām tradicionālā restorānā, kā arī apmeklējām vietējos uzņēmumus. Ļoti vērtīgi bija tas, ka teorētiskās zināšanas tika papildinātas ar praktiskiem piemēriem. Visvairāk man patika strādāt internacionālā komandā.”

Tāpat Sabīne norāda, ka “dalībai Nordplus "EkoTekNord" projekta intensīvajai programmai Lean Canvas pieteicās, lai iegūtu zināšanas un varētu apmeklēt ārzemju lektoru lekcijas, cerot iepazīt citādu mācību stilu un paplašināt zināšanas”. Rezumējot, projekta laikā pieredzēto, Sabīne priecājas atzīt: “Tomēr ieguvu 10 reizes vairāk nekā gaidīju!”

Vidzemes Augstskolas studenti, kas piedalījās "Lean Canvas" intensīvajā programmā pārstāv tādas studiju programmas kā Biznesa vadība, Komunikācija un sabiedriskās attiecības un Mediju studijas un žurnālistika.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016