Studenti ar īpašu kampaņu aicina jauniešus nesēdēt mājās | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Studenti ar īpašu kampaņu aicina jauniešus nesēdēt mājās

Ziņa pievienota - 03.12.2013

Pirms pāris mēnešiem sešas Vidzemes Augstskolas studentes kursa „Jaunie mediji un politika” ietvaros uzsāka darbu pie interešu aizstāvības kampaņas „Nesēdi mājās – izej no tās!”. Projekta nepieciešamību meitenes pamato ar dažādu pētījumu datiem. Tajos Latvija pārliecinoši ieņem pirmās vietas attiecībā uz jauniešu atkarībām ne tikai no apreibinošām vielām, bet arī moderno tehnoloģiju sniegtajām iespējām. Studentes uzskata, ka jaunu cilvēku vidū socializēšanās un komunikācija reālajā vidē bieži tiek atstāta novārtā. Tas savukārt var atstāt negatīvas sekas uz fizisko un garīgo veselību.

Aptaujājot valmieriešus, noskaidrojās, ka šie jautājumi uztrauc arī pilsētas iedzīvotājus, tāpēc kampaņas mērķis ir vērst uzmanību uz bērnu un jauniešu ārpusskolas aktivitāšu nepieciešamību Valmierā, kā arī piedāvāt iespējamos risinājumus situācijas uzlabošanai.

Šobrīd „Nesēdi mājās – izej no tās!” darbs rit pilnā sparā, tāpēc drīzumā plānots īstenot vairākus pasākumus. Pirmais no tiem notiks jau 4. decembrī, 14:30 Valmieras Jauniešu Centrā „Vinda”. Kampaņas organizatores bērniem un jauniešiem piedāvās iespēju pildīt dažādus testus, spēlēt spēles un iesaistīties citās aktivitātēs, tādējādi palīdzot saprast, kādas brīvā laikā pavadīšanas iespējas viņiem ir piemērotākās.
 
Tuvākajā laikā studentes organizēs arī netipisku orientēšanās pasākumu, kas vienlaikus būs gan izklaidējošs, gan izglītojošs. Veicot interesantus pārbaudījumus, dalībnieki iegūs arī informāciju par to, kur Valmierā kvalitatīvi un daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku un pilnveidot sevi.

Sazināties ar organizatorēm iespējams, rakstot uz e-pasta adresi izej.no.majam@gmail.com, bet visām kampaņas aktivitātēm un jaunumiem sekot līdzi blogā nesedimajas.blogspot.com un sociālajos tīklos: Twitter: @izejnomajam un facebook.com/nesedimajas.
 

Papildu informācija:
Zane Šlendaka
„Nesēdi mājās – izej no tās!” organizatore	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016