„Stipro Skrējienā” arī šogad noskaidros spēcīgāko augstskolas komandu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

„Stipro Skrējienā” arī šogad noskaidros spēcīgāko augstskolas komandu

Ziņa pievienota - 09.04.2013

2013. gadā 4. maijā norisināsies jau piektais „Stipro Skrējiens”, tāpēc arī Vidzemes Augstskolas studenti tiek aicināti pārstāvēt augstskolu un veidot savu komandu, neierastā veidā atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu.

Šogad trases garums plānots 7 – 8 kilometri, kas papildināti ar 33 dabīgiem un mākslīgi veidotiem šķēršļiem, tā aktivitātes brīvā dabā veidojot par nopietnu pārbaudījumu visām komandām. Tāpat citādāka būs laika kontroles sistēma, kā arī lielāka uzmanība šogad tiks pievērsta kvalitatīvākam servisa nodrošinājumam.

Kā katru gadu, noskaidrosim stiprākās augstskolas komandas titula ieguvējus un apbalvosim arī otrās un trešās vietas saņēmējus šajā grupā ar balvām no ISIC. Šogad piešķirs īpašas balvas arī košākajai komandai, skrējējam ar labāko tērpu, labāko frizūru u.c.

Šogad netiks piešķirts katrai augstskolai savs atlaižu kods, bet gan 15% atlaidi dalības maksai saņems visi ISIC/ITYC/IYTC karšu lietotāji no tā brīža dalības maksas lieluma. Izmantot šo atlaidi, var arī komandas, tikai tad vismaz diviem tās dalībniekiem jābūt iepriekš minēto norēķinu karšu lietotājiem (der arī ISIC Studentu apliecības). Jums pašiem ir jāaprēķina summa, kāda jāpārskaita uz norādīto kontu. Katra augstskola var izmantot organizatoru sniegto iespēju, pieteikt vienu komandu bez maksas šajā pasākumā.

Sīkāka informācija par Stipro skrējienu pieejama mājas lapā – stiproskrejiens.lv, kur arī var pieteikties sacensībām, aizpildot pieteikuma anketu.

Sekojiet aktīvi līdz biedrības „Par stipru Latviju!” sociālo tīklu profiliem, jo visu aprīli un arī maijā norisināsies daudzi un dažādi konkursi, kuros katru dienu varēs laimēt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Ja esi izlēmis piedalīties Stipro skrējienā, Tu vari būt drošs, ka iesaistīsies lieliskākajā piedzīvojumā un noteikti kvalitatīvi pavadīsi laiku kopā ar draugiem.

Sīkāka informācija mājas lapā www.stiproskrejiens.lv

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016