Starptautiskajai vasaras skolai saņemti pieteikumi no 35 valstu studentiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Starptautiskajai vasaras skolai saņemti pieteikumi no 35 valstu studentiem

Ziņa pievienota - 29.05.2015

Lielu interesi ārvalstīs ir izraisījusi Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS), kas Valmierā norisināsies jau 17. gadu. Tās laikā ārvalstu studenti iepazīsies ar Latviju un kultūras tradīcijām, kā arī tūrisma uzņēmējdarbības iespējām. Noslēdzot pieteikšanos, ir saņemti 29 pieteikumi programmā „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ITEM” un 128 pieteikumi programmā „Latvia – vieta radošai attīstībai”, kopumā no 35 dažādām pasaules valstīm.

Šī gada vasaras skolas īpašais notikums būs tradicionāla Jāņu svinēšana 23. jūnija vakarā, sniedzot ārvalstu studentiem iespēju iepazīt vienu no tradīcijām bagātākajiem latviešu svētkiem.  

„Latvia – vieta radošai attīstībai” iepazīstinās dalībniekus ar dažādiem Latvijas kultūras aspektiem, lai labāk varētu izprast tās identitāti un dažādību. Plānotas gan latviešu valodas un kultūras nodarbības, gan lekcijas un semināri par vēsturi, drošības jautājumiem, sabiedrību, ekonomiku u.c. Būtiska loma šajā programmā ir arī ekskursijām un mācību vizītēm, kas palīdzēs labāk izprast nodarbībās apgūto. 

Vasaras skolas otra programma „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ITEM” piedāvās studentiem iespēju piedalīties kādā nozīmīgā starptautiskā pasākumā, izmantojot jaunākās IT tehnoloģijas, veicot tā izpēti un izvērtējot pasākuma rīkotāju darbu, lai sniegtu rekomendācijas kvalitātes uzlabošanai.

Kopš 1999. gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā, Valmierā. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm. Vasaras skola tiek rīkota ar finansiālu Valmieras pilsētas pašvaldības un Valsts izglītības attīstības aģentūras atbalstu.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016