Starpkultūru komunikācijas intensīvā programma Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Starpkultūru komunikācijas intensīvā programma Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 08.04.2013

Vidzemes Augstskolas (ViA) Sociālo zinātņu fakultāte kopā ar Skandināvijas partneriem, laikā no 8. līdz 12. aprīlim, ViA rīko starpkultūru komunikācijas intensīvo programmu, kas ir viena no Nordplus tīkla Ekoteknord aktivitātēm. Tās laikā 36 studenti no Somijas, Ālandu salām, Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas, Dānijas un Latvija ieradīsies Valmierā un kopā apspriedīs starpkultūru aspektus organizāciju vides jautājumu komunikācijā.

Intensīvais kurss norisinās divās daļās. Pirmajā daļā dalībnieki intensīvi strādāja individuāli, izpētot kādas organizācijas vides jautājumu komunikāciju ar sabiedrību, it īpaši jauniešiem. Katra studenta pētītā organizācija pārstāv vienu no 8 biznesa nozarēm: tūrisma pārvadājumi, nevalstiskā organizācija, medikamentu ražošana, ātrā ēdināšana, pārtikas ražošana, alkohola ražošana, banku sektors vai degvielas uzpildes stacija. Savukārt otrajā daļā izveidosies jaunas grupas un darbs šajā nedēļā notiks nozares ietvaros.

Grupā katrs prezentēs savu organizāciju, iepazīstinās pārējos ar galvenajiem secinājumiem un atziņām, ko ieguva pētot organizācijas komunikāciju par vides jautājumiem: Vai organizācija runā par vides problēmām? Vai tas parādās medijos? Vai rīko īpašas aktivitātes vides problēmu risināšanā? Kā iesaistās sabiedrības apziņas veidošanā? Un ko jaunieši domā par šo organizāciju? Vēlāk grupai apmeklējot ViA studentu pētītās organizācijas Latvijā un veicot intervijas ar vadošo personālu, tiks iegūta papildus informācija, ar kuru grupa strādās visu nedēļu. Rezultātā tiks iegūtas inovatīvas rekomendācijas organizācijas vides politikas komunikācijai ar mērķauditoriju. Šīs organizācijas, kuras tiks pētītas pastiprināti ir Grindex, Aldaris, Hesburger, Statoil, SEB banka, Hanzas maiznīca, Latvijas Dzelzceļš.

Nedēļas laikā notiks arī dažādas lekcijas, kuras vadīs lektori no visām programmas dalībvalstīm par tēmām: „Vērtību atšķirības”, „Korporatīvā sociālā atbildība”, „Sociālie mediji un vīrus-komunikācija”, „Personāla vadība: darbības, kuru mērķis ir iekļaut darbiniekus uzņēmuma politikā” un „Kā izveidot saistošu prezentāciju?”.

Intensīvā programma tiek realizēta Nordplus tīkla Ekoteknord ietvaros. Plašāku informācija par šo projektu pieejama šeit: http://www.va.lv/lv/lapa/nordplus-tikls-ekoteknord

Projekta gala prezentācijas tiks raidītas tiešraidē no ViA piektdien, 12. aprīlī no plkst.13.00 www.va.lv/tiesraide

Papildu informācija:
Baiba Veismane
Tālr: 29100607
baiba.vismane@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016