Šogad Iespējamā misijā var pieteikties līdz 16.decembrim | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Šogad Iespējamā misijā var pieteikties līdz 16.decembrim

Ziņa pievienota - 11.12.2012

Aicinām pieteikties mērķtiecīgus un zinošus pēdējā kursa studentus, augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus,kuri vēlas iegūt unikālu pieredzi un veikt nozīmīgas pārmaiņas, strādājot par skolotāju kādā Latvijas skolā.Līdz 16.decembrim norit pieteikšanās Iespējamai misijai pirmajā posmā. Piesakoties šogad, kandidāti jau līdz martam uzzinās, vai ir kļuvuši par programmas dalībniekiem. Tas dos iespēju iesaistīties programmā jau pavasara semestrī: piedalīties Iespējamās misijaspasākumos un novērot esošos dalībniekus darbībā.

Programmas ietvaros dalībnieki divus gadus strādā skolā par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus skolās visā Latvijā. Strādājot skolā,tā ir iespēja ietekmēt viena skolēna un klases izaugsmi, gan pārmaiņas skolā kopumā. Dalība Iespējamā misijā piedāvā darbu ar atbildību, kas izaicina un vienlaikus sniedz milzu gandarījumu, profesionālo izaugsmi - kvalitatīvas un uz pieredzi balstītas intensīvas mācības un profesionāļu atbalstu.Iespējamā misijā ir iespēja būt daļai no līdzīgi domājošu vienaudžu kopienas un kļūt par globālas kustības dalībnieku, mācoties un sadarbojoties ar vienaudžiem no 27 pasaules valstīm, kurās darbojas Iespējamai misijai līdzīgas programmas. Kā arī konkurētspējīgu atalgojumu un karjeras attīstības iespējas, jo sniedz pieeju vērtīgam profesionālajam tīklam, kas noderēs, veidojot nākotnes karjeru. Iespējamo misiju atbalsta Latvijas labākie darba devēji, kuri augstu novērtē Iespējamās misijas programmā iegūto pieredzi un vēlas redzēt programmas absolventus kā vērtīgus darbiniekus.

Iespējamās misijas absolventu pieredzes stāsti parāda, cik daudz ieguvuši savai profesionālajai izaugsmei unir iespējams ietekmēt sabiedrības nākotni jau šodien - veidot tādu sabiedrību, kādā mēs vēlētos nākotnē dzīvot.

  • Edīte Sarva: Tas, ko es gribēju saviem skolēniem aizliegt, izrādījās veids, kā mācīties labāk. Lasīt šeit
  • Mārtiņš Kālis, Gatis Narvaišs, Kārlis Kravis: Izmantot skolotāju pēc sirds patikas. Lasīt šeit
  • Igors Grigorjevs: Lai vadītu pārmaiņas, nepietiek, ka esi lielisks cilvēks. Lasīt šeit

Iespējamai misijaivar pieteikties, aizpildot pieteikšanās anketu mājas lapā www.iespejamamisija.lv, jebkuru specialitāšu pēdējā kursa studenti, absolventi un jaunie profesionāļi, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar motivāciju dalībai programmā, sasniegumiem akadēmiskajā, sabiedriskajā vai profesionālajā darbībā. Iespējamās misijas Sestajam iesaukumam var pieteikties divos posmos, otrs posms ilgs līdz 2013.gada 3.martam.

Par Iespējamo misiju:
Iespējamā misija pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā, piesaistot darbam skolā augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus ar potenciālu kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdz veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem. Līdz šim 59 Latvijas skolās – gan mazās lauku un mikrorajona skolās, gan valsts ģimnāzijās un arodskolās – ir strādājuši vai šobrīd strādā 70 Iespējamās misijas dalībnieki, no kuriem 35 ir programmas absolventi. Programmu dibinājuši Lattelecom, Swedbank un Ideju partneru fonds	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016