Satiec Vidzemes Augstskolu izstādē “Skola 2015”! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Satiec Vidzemes Augstskolu izstādē “Skola 2015”!

Ziņa pievienota - 23.02.2015

Vidzemes Augstskola (ViA) arī šogad gaidīs visus interesentus ikgadējā izglītībai veltītajā izstādē “Skola 2015”. Studenti, kuri paši šobrīd studē, iepazīstinās ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām, atbildēs uz visiem jautājumiem, kā arī pastāstīs par savu pieredzi studiju procesā, un kāpēc vajadzētu izvēlēties tieši Vidzemes Augstskolu. 

Stendā vidusskolēni ar interaktīvas mobilās aplikācijas palīdzību varēs noskaidrot sev piemērotāko studiju virzienu un izbaudīt sajūtu, kura rodas, pabeidzot studijas. Neviens spēlētājs nepaliks bez noderīgas dāvaniņas, kas atgādinās par ViA arī turpmāk. 

Nākamā aktivitāte vidusskolēniem būs Studenta anatomija, kas norisināsies no 16. līdz 27. martam, un tās laikā ikviens varēs iejusties ViA studenta ādā, pavadot viņu gan studiju procesā, gan iepazīstot dzīvi kopmītnēs.  Pēc tam, 28. martā sekos Atvērto durvju diena, kurā augstskola, tāpat kā iepriekšējos gados, būs sagatavojusi īpaši atraktīvu programmu.

Tāpat vidusskolēniem, iepriekš piesakot, ir iespēja piedalīties interaktīvā orientēšanās spēlē “ViA GeoGame”, izmantojot augstskolas planšetdatorus.

ViA piedāvā studijas sešos virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016