Sākusies uzņemšana Vidzemes Augstskolas un Klaipēdas Universitātes kopīgā maģistra programmā „Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Sākusies uzņemšana Vidzemes Augstskolas un Klaipēdas Universitātes kopīgā maģistra programmā „Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība”

Ziņa pievienota - 07.04.2014

Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija izsniegusi licenci Vidzemes Augstskolas un Klaipēdas Universitātes kopīgai maģistra studiju programmas “Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība” īstenošanai. Programmas veidošanā piedalās arī Mančesteras Metropolitan universitāte Lielbritānijā, Starptautisko tūrisma ekonomikas pētījumu centrs Itālijā, Igaunijas Viesnīcu un tūrisma vadības skola, kā arī Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija. Lielākais studiju ieguvums būs starptautiskā pieredze, jo vienā grupā apvienosies studenti no Latvijas, Lietuvas un citām valstīm, kā arī pasniedzēji, savas jomas eksperti, kuri pārstāvēs dažādas valstis. Studiju valoda būs angļu.

Jaunizveidotā programma ir pirmā šāda veida starptautiska kopīga maģistra studiju programma Latvijā, un tās galvenais mērķis ir sagatavot starptautiskā vidē konkurētspējīgus tūrisma pasākumu vadītājus, kā arī mazināt plaisu starp izglītību tūrismā un tūrisma un pasākumu industriju, kas jau sen Baltiju eksporta tirgos uztver kā vienotu galamērķi. Studiju saturs ir sastādīts ciešā sadarbībā ar nozares profesionāļiem un starptautiski atzītiem ekspertiem. Programma ir inovatīva Baltijas reģionā ar studiju saturu, jaunām studiju pieejām, plašo komunikācijas instrumentu integrāciju un augstiem kvalitātes standartiem.

Studijas sāksies 2014. gada septembrī, taču pieteikties programmā, lai pēc triju semestru ilgām studijām saņemtu kopīgu Vidzemes Augstskolas un Klaipēdas Universitātes maģistra grādu, iespējams jau tagad. Plašāka informācija pieejama mājaslapā http://jointmaster.va.lv.

Apvienotā maģistra programma tiek attīstīta Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas īstenotā projekta „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība (2012-2014)” (International Tourism and Events Management (2012-2014) ITEM (527698-LLP-1-2012-1-LV-ERASMUS-EMCR)) ietvaros.

Attēlā: IZM eksperte Dr.oec. Rosita Zvirgzdiņa un programmas satura veidotājs Dr.geogr. Andris Klepers	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016