Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas ikgadējai studentu pētniecisko darbu konferencei | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas ikgadējai studentu pētniecisko darbu konferencei

Ziņa pievienota - 08.05.2013

Vidzemes Augstskolas (ViA) „Studentu pētniecisko darbu konference” nu jau kļuvusi par tradīciju, kas katru gadu, zinātnes mēneša ietvaros, tiek organizēta Valmierā. 31.oktobrī konference notiks jau 7.reizi, tajā piedalīties aicināti ViA un citu Latvijas un ārvalstu augstāko izglītības iestāžu koledžas, bakalaura, maģistra un profesionālās augstākās izglītības studiju programmu pilna un nepilna laika studenti un absolventi ar saviem teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem.

ViA akadēmiskā un zinātņu prorektore, asociētā profesore Sarmīte Rozentāle norāda: „Konferences mērķis ir studentu pētnieciskās domas attīstība un diskusiju veicināšana par biznesā, inženierzinātnēs, sabiedrības pārvaldībā un tūrismā aktuālām tēmām.
Konference ir arī izcila iespēja veicināt sadarbību starp augstskolu un uzņēmumiem, veidojot darba tirgū piedāvājumu un pieprasījumu pēc absolventiem ar labām zināšanām par konferencē pārstāvētajām tēmām.”

Ieguvumus, ko sniedz dalība konferencē, apstiprina arī ViA maģistrantūras studente Inguna Kucina, kura tajā piedalījusies jau divas reizes. „Piedalīšanās ir vērtīga, jo tā ir iespēja dzirdēt viedokli un komentārus par savu pētījumu. Jautājumus uzdod gan studenti, gan uzņēmēji–nozares profesionāļi, kas ļauj paskatīties uz pētījumu no cita skatu punkta: pašai tas ir palīdzējis atrast jaunas idejas nākamajiem pētījumiem. Turklāt piedalīšanās pētniecisko darbu konferencēs dod bonusa punktus, pretendējot uz stipendijām vai tālākām studijām.”

Vairāk informācijas ViA mājas lapā sadaļā Zinātne un pētniecība http://www.va.lv/lv/lapa/vidzemes-augstskolas-7-studentu-petniecisko-dar...
Dalība konferencē gan pētniekiem, gan klausītājiem ir bez maksas. Konference tiek finansēta no augstskolas budžeta līdzekļiem.

Papildus informācija:
Ieva Stīpniece
Studentu servisa vecākā speciāliste
E-pasts: konference[at]va.lv
Tel.nr.: 20218414, 64250853	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016