Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas Atvērtās universitātes pavasara semestrim | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas Atvērtās universitātes pavasara semestrim

Ziņa pievienota - 21.01.2016

Sākusies pieteikšanās Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra (ZTC) pakalpojumam “Atvērtā universitāte”, kas ikvienam interesentam piedāvā iespēju apgūt kādu no Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju kursiem. Tā ir iespēja atbilstoši iepriekš iegūtai izglītībai, apgūt zināšanas un prasmes, ko piedāvā ViA studiju programmas šeit pat uz vietas – Valmierā.

Studiju kursus iespējams apgūt ikvienam interesentam,atbilstoši iepriekš iegūtajai izglītībai. Atvērtās universitātes studiju kursi pārstāv biznesa vadības, informācijas tehnoloģiju, inženierzinātņu, komunikācijas un mediju, tūrisma un atpūtas, pārvaldības studiju virzienus. Studiju kursus iespējams apgūt bakalaura vai koledžas studiju programmās, kā arī maģistrantūras studiju programmās.

Atvērtās universitātes klausītājs Kaspars Mednis norāda: “Ja reiz esi nonācis izvēles priekšā studēt vai nestudēt, tad viennozīmīgi labāk iet studēt. Studijas Vidzemes Augstskolā ir interesantas, tās sniedz iespēju apgūt daudz jauna. Turklāt, ja esi strādājošs cilvēks, tad uz teorētiskām lietām var skatīties citādāk – ar pieredzi.”

Pēc kursu sekmīgas apgūšanas Atvērtās universitātes apmeklētājs iegūst ViA ZTC apliecību, kas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem „Iepriekšējā izglītība vai profesionālajā pieredzē sasniegtu studiju rezultātu atzīšana”, interesentam ļauj vērsties jebkurā Latvijas augstskolā vai koledžā ar lūgumu atzīt iegūtās zināšanas, prasmes un lietpratību par apgūtā studiju kursa saturu.

Kursu norise notiek atbilstoši ViA nodarbību grafikam. Pieteikties kursiem nepieciešams vismaz vienu nedēļu pirms kursu sākuma. Informācija par Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra pakalpojumu “Atvērtā universitāte” pieejama: http://ztc.va.lv/?lang=lv&id=79

Papildu informācija:

Agnese Špūle
Mūžizglītības projektu vadītāja
E-pasts: agnese.spule@va.lv
Tālruņi: 64207227, 28374150	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016