ViA sācis darboties Vienotās uzņemšanas punkts | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA sācis darboties Vienotās uzņemšanas punkts

Ziņa pievienota - 02.07.2014

Šodien, 2. jūlijā Vidzemes Augstskolā (ViA) ir sācis darboties Vienotās uzņemšanas punkts, kurā gan patstāvīgi, gan ar tā darbinieku palīdzību iespējams pieteikties pamatstudijām ne tikai ViA, bet arī jebkurā no citām 10 Vienotajā uzņemšanas sistēmā iesaistītajām augstskolām. Pieteikties studijām iespējams arī interneta vietnē www.latvija.lv/studijas, taču jāņem vērā, ka ar to nepietiek - lai pabeigtu pieteikšanos, pēc elektroniskā pieteikuma aizpildīšanas jāierodas kādā no tuvākajiem punktiem un klātienē jāuzrāda visi nepieciešamie dokumenti. Proti, atestāts vai diploms, pielikums – sekmju izraksts, CE sertifikāti. Ja ir, tad dokumenti, kas apliecina priekšrocības – apliecinājumi par dalību olimpiādēs, zinātnisko darbu konkursos. Gadījumā, ja dokumenti ir ar citu uzvārdu, tad arī laulības apliecība. Punktā var saņemt arī konsultācijas par prioritāšu izvēli un citiem neskaidrajiem, ar pieteikšanos studijām saistītajiem jautājumiem.

Vidzemes Augstskolas Vienotās uzņemšanas punkta darba laiks darba dienās ir no pulksten 10:00 līdz 17:00, sestdienās no 10:00 līdz 13:00, tas atrodas Cēsu ielā 4.

ViA piedāvā studijas sešos virzienos – biznesa vadībā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, komunikācijā un medijos, pārvaldībā un tūrismā. Detalizētāka informācija par studiju iespējām atrodama augstskolas mājaslapā va.lv, sadaļā „Izglītības iespējas”. Tāpat interesenti var zvanīt 26182255 vai rakstīt uz e-pastu uznemsana@va.lv.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016