Reģionālā tūrisma konferencē informēs par mūsdienīgu mārketingu un sociālo mediju lomu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Reģionālā tūrisma konferencē informēs par mūsdienīgu mārketingu un sociālo mediju lomu

Ziņa pievienota - 04.04.2012
socialnetworks.jpg

12.-13. aprīlī Valmierā notiks Reģionāla tūrisma konference, kurā aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji, arī tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti, kā arī citi interesenti no visas Latvijas. Pasākumu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, lai stiprinātu vienotas tūrisma stratēģijas ievērošanu valstī un reģionā, kā arī iepazītos ar novitātēm tūrisma nozarē, veicinātu kvalitatīvu dialogu un savstarpēju informācijas apmaiņu.

Konference ilgs divas dienas, pirmā no tām tiks aizvadīta Vidzemes Augstskolas konferenču zālē Cēsu ielā 4, Valmierā. Savukārt otrajā dienā būs iespēja iepazīt labās prakses piemērus tūrismā Valmieras pusē.

Nozīmīga loma konferences programmā atvēlēta mūsdienīga mārketinga iespēju un sociālo mediju lomas izzināšanai. Pasākumā par šiem jautājumiem uzstāsies Eiropas reģionālā tūrisma institūta direktors, tūrisma ziņu portāla www.turismabizness.lv direktors Aivars Mackēvičs un sociālā tīkla Draugiem.lv pārstāvji.

Konferences laikā tās apmeklētājus informēs gan par valstiska, gan reģionāla mēroga tūrisma nozares aktualitātēm. Aicināti piedalīties pārstāvji no LR Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, kā arī no Vidzemes tūrisma asociācijas un Gaujas nacionālā parka klastera projekta.

Tāpat klātesošie tiks iepazīstināti ar Valmieras un tās apkārtnes tūrisma attīstības stratēģiju 2012.-2018.gadam, kā arī pārrobežu sadarbības projekta ELRI-113 „Via Hanseatica” norises gaitu.

Stiprinot izpratni par klastera nozīmību tūrisma nozares attīstībā, konferencē aicināti uzstāties Vidzemes Augstskolas pārstāvji, kuri informēs tūrisma uzņēmējus par augstskolas piedāvātajām sadarbības iespējām, aicinot tās izmantot sava uzņēmuma attīstībā.

Konferencē tiks aplūkots arī pētījums par pilsētas zīmolvedības nozīmi tūrisma attīstībā.

Pasākuma otrā diena tiks veltīta labo prakšu piemēru iepazīšanai Valmieras pusē. Interesentiem būs iespēja ielūkoties Valmieras Drāmas teātra aizkulisēs, kur ekskursijas laikā klātesošiem pastāstīs arī par teātra mārketinga aktivitātēm.

Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja
Mob. tel.: 26418755

 

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016