Pulcē reģiona pedagogus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Pulcē reģiona pedagogus

Ziņa pievienota - 01.11.2013

Vakar un šodien Valmierā notiek 4. konference-praktiskais seminārs pedagogiem «Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā», kas pulcējusi vairāk nekā 200 dalībnieku no visas Vidzemes.

Attēlā: DALĪBNIEKU ARVIEN VAIRĀK. Šogad konferences dalībnieku skaits pārsniedzis divus simtus, pulcējot dalībniekus no 67 izglītības iestādēm. (Foto Jānis Līgats)
 
— Pirmajās konferencēs pamatā piedalījās Valmieras un bijušā rajona pedagogi, bet šogad dalībnieku vidū ir pārstāvji no visas Vidzemes, sākot ar Gulbeni un Madonu līdz pat Siguldai un Salacgrīvai. Kopumā pārstāvētas 67 izglītības iestādes.

Pateicoties konferencei, sadarbība ar reģiona pedagogiem paplašinās. Piemēram, Vidzemes Augstskolā notiek reģiona angļu valodas un politoloģijas olimpiāde, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumi. Skolotāji var izmantot mūžizglītības iespējas, apmeklējot atvērtās universitātes kursus, šī tradicionālā foruma devumu vērtē ViA Mūžizglītības centra izglītības metodiķe Zane Bērziņa.

Konferences atklāšanā pedagogus uzrunāja Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, uzsverot augstākās izglītības nozīmi reģiona un Latvijas tautsaimniecībā, kā arī aicinot vidējās un profesionālās izglītības iestādes uz ciešāku sadarbību.

Konferences pirmajā dienā uzaicināto viesu vidū organizatori vēlējušies redzēt arī LR izglītības un zinātnes ministru Vjačeslavu Dombrovski, taču noslogotības dēļ viņš nav varējis apmeklēt konferenci, tomēr viņa uzrunu pedagogiem bija iespēja noskatīties videoierakstā, bet pedagogiem aktuālos jautājumus klātienē skaidroja IZM Izglītības departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere.
 

Autors: Dzintars Močs, eLiesma

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. novembris, 2013	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016