Pirmajā play-off spēlē BK „ViA” piedzīvo zaudējumu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Pirmajā play-off spēlē BK „ViA” piedzīvo zaudējumu

Ziņa pievienota - 04.04.2013

Trešdien, 3.aprīlī BK „Vidzemes Augstskola” devās izbraukuma spēlē, lai pirmajā play-off spēlē tiktos ar BK „VEF-LSPA”. Dramatiskā cīņā BK „ViA” piekāpās mājiniekiem, spēles beigu rezultāts 73:52. „ViA” rindās rezultatīvu spēli aizvadīja Roberts Zeile, viņa kontā 15 punkti, bet Kaspars Kalniņš atzīmējās ar 13 gūtiem punktiem. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Guntars Strāķis ar 16 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Spēli pārliecinoši iesāka mājinieki, pēc mazliet vairāk kā divām minūtēm rezultāts vēstīja 9:2 un „ViA” pieprasīja minūtes pārtraukumu. Atgriežoties laukumā punktus izdevās gūt Zirnim un Kalniņam, tomēr „ViA” agresīvā spēle ļāva pretiniekiem punktu pārsvaru palielināt no soda metienu līnijas. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar Strāķa precīzajiem soda metieniem, rezultāts 19:12.

Otro ceturtdaļu atklāja Kalniņš ar precīzu trīspunktu metienu, tomēr tālākajā spēles gaitā noteikumus atkal diktēja mājinieki. Strāķis, Baumanis un Tomašs vadīja rezultatīvus uzbrukumus un pārsvaru palielināja līdz +19. Zirnis, Kliests un Zeile atrada izdevības, lai iekrāto deficītu mazinātu, tomēr bez lieliem panākumiem, pēc pirmā puslaika rezultāts 36:24.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas punktus krāja līdzīgi, mājinieki pārkāpa noteikumus un „ViA” punktu deficītu mazināja no soda metienu līnijas. Ceturtdaļas vidū mājinieki pieprasīja pārtraukumu, „ViA” -8. Atgriežoties laukumā spēles atlikušās minūtes tika aizvadītas sīvā cīņā, mājinieki kopīgiem spēkiem sargāja komandas pārsvaru un „ViA” gūtie punkti nespēja mainīts spēles gaitu. Rezultāts pēc trešās ceturtdaļas 53:41.

Pēdējās desmit minūtēs mājinieki savu punktu pārsvaru palielināja, Rozenbergs un Tomašs aizvadīja rezultatīvus uzbrukumus, arī Pozņakam un Savčenko izdevās gūt punktus. Zirnis un Grīnbergs demonstrējot slam dunk krāja punktus „ViA” komandai, tomēr uzvarai nepietika. Spēle noslēdzās ar rezultātu 73:52, „ViA” zaudējums.

„ViA” spēlētājs Kaspars Kalniņš pēc spēles atzina: „Beigu rezultāts noteikti neliecina par to kā spēle gāja, pretiniekiem beigās izdevās realizēt savus metienus un salauzt mūs līdz galam. Piektdien mājās ir jācīnās un jāparāda tas, ka mājas zālē mūs nevar uzvarēt. Pretinieki ir spēcīgi, bet nav nesalaužami. Jācīnās mājās un tad jābrauc atkal izbraukumā pacīnīties”.
Nākošā spēle 5.aprīlī plkst. 20:00 Valmieras 5.vidusskolas zālē.

BK "VEF-LSPA" - BK"Vidzemes Augstskola" 73:52 (19:12; 17:12; 17:17; 20:11)
BK "VEF-LSPA": G. Strāķis 16+4ab+6rp, Tomašs 14+8rp, Baumanis 11+4ab, Pozņaks 9+14ab, Rozenbergs 7+4ab, Savčenko 6+5ab, A. Strāķis 5, Pliens 3+4ab, Miknis 2
BK „Vidzemes Augstskola”: Zeile 15+4ab, Kalniņš 13+4ab, Grīnbergs 9+7ab, Zirnis 8+5ab, Lišiks 4+6ab, Kliests 3

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016