Pie ViA svinīgi pacels Zaļo karogu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Pie ViA svinīgi pacels Zaļo karogu

Ziņa pievienota - 05.11.2013

Piektdien, 8. novembrī plkst. 15.30, atzīmējot Starptautisko Ekoskolu Rīcības dienu, pie Vidzemes Augstskolas (ViA) svinīgi tiks pacelts ekoaugstskolas simbols - Zaļais karogs. Pasākumā piedalīsies ViA rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības vadītājs Inesis Boķis, kā arī Latvijas Eko skolu programmas koordinators Daniels Trukšāns. Pēc svinīgās daļas apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās par eko dzīvesveidu izglītojošās aktivitātēs, kurās piedalīsies Jānis Karāns, ViA improvizācijas teātris, tāpat būs iespēja noskatīties īsfilmas „Zaļā Valmiera” pirmizrādi un pārbaudīt savas zināšanas datorspēlē „Ceļojums pa Gauju”.

ViA ir pirmā augstskola Baltijā, kura ir ieguvusi eko augstskolas apbalvojumu un titulu. „Šis ir liels notikums ne tikai pašai augstskolai, bet arī plašākai par videi draudzīgu dzīvesveidu domājošais sabiedrības daļai”, norāda augstskolas Ekopadomes priekšsēdētāja vietniece Paula Āboliņa-Ābola. Kopīgi piedalīties Rīcības dienas aktivitātēs, kuras šogad veltītas veselīga uztura tematikai, aicināti visu Vidzemes reģionā esošo Eko skolu audzēkņi, kā arī ikviens interesents.

Ekoskolu programmas pamatā ir brīvi piemērojama un efektīva vides pārvaldes sistēma, kura tiek ievesta mācību iestādēs. Tā veicina izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, vienlaikus to savienojot ar studiju priekšmetiem. Programmas laikā tiek veidota attieksme, vērtību sistēma un interese par vidi.

Pilna pasākumu programma

Papildu informācija:
Paula Āboliņa Ābola,
ViA Ekopadomes priekšsēdētāja vietniece
e-pasts: paulaabolina(at)gmail.com
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016