Paziņo „Izcilības stipendijas” konkursa rezultātus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Paziņo „Izcilības stipendijas” konkursa rezultātus

Ziņa pievienota - 06.11.2013

Atklājot Vidzemes Augstskolas 7. Studentu pētniecisko darbu konferenci, paziņoti Nodibinājuma „Vidzemes Augstskolas Fonds” „Izcilības stipendijas” 2013. gada konkursa rezultāti.

2013./2014. akadēmiskajā gadā, pateicoties a/s „Swedbank” un a/s „SEB banka” atbalstam, kā arī privātpersonu ziedojumiem Vidzemes Augstskolā tiek turpināta „Izcilības stipendijas” tradīcija. Viens no stipendijas piešķiršanas noteikumiem ir pretendenta zinātniskā vai pētnieciskā darbība Vidzemes reģionam nozīmīgās jomās.

„Izcilības stipendija” 2013./2014. akadēmiskajā gadā piešķirta bakalaura studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” studentei Annai Šarovai 400 latu apmērā un maģistrantūras studiju programmas „Pārvaldība un komunikācija” studentei Līvai Stupelei 640 latu apmērā.

Stipendiāte L. Stupele maģistra darba ietvaros plāno pētīt medicīniskā personāla un medicīnas iestāžu administratīvo gatavību ieviest medicīnisko kļūdu ziņošanas sistēmu. L. Stupele stipendijas pieteikumā raksta: „Viens no efektīvākajiem veidiem, kā mācīties no kļūdām, ir tās apkopojot un analizējot. Liela daļa no tām ir sistēmas kļūdas, kuras ir novēršamas.” Stipendiāte plāno pētīt arī pacientu apmierinātību lielākajās medicīnas iestādēs Vidzemes reģionā.

Inovāciju spēju novērtēšanu Gaujas nacionālā parka tūrisma uzņēmumos veic stipendiāte A. Šarova bakalaura darba ietvaros. Stipendiāte pētījumā pievērsusies dažādām inovāciju iespējām – produktiem, procesiem, tirgiem u.c..

Vidzemes Augstskolas Fonds dibināts 2009.gadā ar mērķi veicināt izcilību, inovācijas, zināšanu pārnesi un konkurētspēju augstākajā izglītībā, zinātnē un pētniecībā, mūžizglītībā un citās jomās Vidzemes Augstskolā, tādējādi sekmējot Vidzemes un Latvijas attīstību. ViA Fonda darbību nodrošina valde un padome, kurās darbojas brīvprātīgi pārstāvji no tādām grupām kā vadošu Valmieras uzņēmumu vadība, ViA mācībspēki un pētnieki, ViA absolventi. Vairāk informācijas par ViA Fondu: http://www.va.lv/lv/lapa/vidzemes-augstskolas-fonds.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Kudure
Vidzemes Augstskolas starptautisko projektu vadītāja
zane.kudure(at)va.lv
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016