ViA pasniedzēji Raunā piedalās seminārā par kultūras mantojuma pievienoto vērtību reģionālā tūrisma ilgtspējībā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA pasniedzēji Raunā piedalās seminārā par kultūras mantojuma pievienoto vērtību reģionālā tūrisma ilgtspējībā

Ziņa pievienota - 07.04.2014

14. aprīlī plkst. 10.00 Raunas pagasta aktu zālē notiks seminārs “Kultūras un kultūras mantojuma pievienotā vērtība reģionālajā politikā tūrisma ilgtspējībai”, kurā piedalīsies arī Vidzemes Augstskolas (ViA) Sabiedrības zinātņu fakultātes pasniedzēji Jānis Kalnačs, Linda Lotiņa un Iveta Druva-Druvaskalne. Seminārs notiek Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna semināru cikla ietvaros.

Semināra ievadā dalībnieki uzzinās par aktualitātēm projektā ”CHARTS”. Turpinājumā par kultūras tūrismu ViA studentu gada projektos, bakalaura un maģistra darbos stāstīs J. Kalnačs, ar Latvijas muzejiem sociālajos tīklos iepazīstinās L. Lotiņa, bet par kartogrāfisko attēlu izmantošanu tūrisma drukātajos materiālos stāstīs I. Druva-Druvaskalne. Semināra noslēguma daļā eksperti piedalīsies diskusijā par pašvaldības pienesumu kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna izstrādē, ko noslēgs Raunas novada tūrisma iespēju un piedāvājuma labās prakses piemēri. Pēc semināra paredzētas vairākas ekskursijas, kas iepazīstinās ar Raunas novada tūrisma piedāvājumu.

Semināra organizēšanā sadarbojas Vidzemes tūrisma asociācija, Vidzemes Augstskola, projekts „CHARTS”, Starpreģionu sadarbības programma INTERREG IVC un Eiropas Savienība.

Semināra programma

Reģistrēšanās semināram	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016