Pasākumi vidusskolēniem Vidzemes Augstskolā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Pasākumi vidusskolēniem Vidzemes Augstskolā

Ziņa pievienota - 16.02.2012

Vidzemes Augstskola šogad rīko vairākus pasākumus vidusskolēniem, kuru mērķis ir sniegt jauniešiem plašāku informāciju par augstskolu, studiju iespējām un studentu dzīvi, kā arī dot iespēju izcīnīt budžeta vietas.

Studentu anatomija
Šogad no 12. līdz 16.martam Vidzemes Augstskolā notiks nu jau tradicionālais studiju vides izzināšanas pasākums "ViA studenta anatomija”. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt vidusskolēnus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā. Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstinās „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā varēs apmeklēt lekcijas, tikties ar docētājiem, viesoties studentu kopmītnēs, kā arī iepazīt daudzus citus studentu dzīves aspektus. Vidusskolēns kopā ar savu augstskolas „krustvecāku” augstskolā pavadīs vienu dienu.

Lai varētu piedalīties „ViA studenta anatomijā”, vidusskolēniem ir jāatver mājas lapa anatomija.va.lv, jāizvēlas sev tīkamais „krustvecāks”, vēlamā diena, ko pavadīt augstskolā, un jānosūta elektroniska pieteikuma anketa. Un tad jau – uz tikšanos Vidzemes Augstskolā!

Atvērto durvju diena
Vidzemes Augstskolas durvis visiem interesentiem būs atvērtas sestdien, 2012.gada 17.martā, no plkst. 11.00 līdz 15.00. Šajā dienā būs iespēja rast atbildes uz visiem jautājumiem par augstskolu, piedāvātajām studiju programmām, kā arī izmēģināt tās praksē fakultāšu radošajās darbnīcās.

Vidusskolēnu pētniecisko darbu konkurss
Vidzemes Augstskola aicina vidusskolēnus piedalīties individuālu pētniecisko darbu konkursā, kura galvenā balva ir budžeta vieta bakalaura vai koledžas studiju programmā. Vidzemes Augstskola piedāvā izcīnīt pa vienai budžeta vietai katrā konkursa sekcijā:

1. Politoloģija (politoloģija, ES jautājumi, socioloģija, vēsture, kultūras vēsture, filozofija).
2. Komunikācija (psiholoģija, komunikācija, sabiedriskās attiecības, reklāma, žurnālistika, mediji).
3. Uzņēmējdarbība un ekonomika (uzņēmējdarbība, ekonomika, mārketings).
4. Tūrisma un viesmīlības vadība (tūrisms, viesmīlība, daba, kultūras vēsture, tūrisma maršruti).
5. Inženierzinātnes –  var tikt iesniegti pētījumi, datorprogrammas vai iestrādnes, kas saistītas ar informācijas tehnoloģijām, datorzinātni, mehatroniku vai būvniecību.
6.Valodas – skolēni var piedalīties ar pētniecisko darbu par valodas lietojumu, tulkojumiem, tekstu salīdzinošo analīzi.  

Pieteikšanās kārtība:

  • Temata pieteikums un reģistrācija līdz 2012. gada 19. martam.
  • Konkursa darbu elektroniska augšupielādēšana līdz 2012.gada 2.aprīlim.
  • Konkursa pusfināla rezultātu paziņošana 2012.gada 11.aprīlī.
  • Konkursa fināls 2012.gada 21.aprīlī (Vidzemes Augstskolā, Valmierā).

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama augstskolas mājas lapā.
Papildu informācija, rakstot uz e-pastu konkurss@va.lv, kā arī zvanot             +371 26182255       (konkursa kontaktpersona Daiga Oļhovka, Vidzemes Augstskolas Studentu serviss)

Ekskursijas uz Vidzemes Augstskolu
Vidusskolu klases ir laipni aicinātas gan ekskursijā uz Vidzemes Augstskolu sev vēlamā laikā, gan uzņemt Vidzemes Augstskolas vēstniekus pie sevis, ja tas ir ērtāks veids, kā iepazīties ar augstākās izglītības iespējām Valmierā. Lai vienotos par ekskursijas vai vēstnieku vizītes laiku, lūdzam sazināties ar Vidzemes Augstskolas kontaktpersonu sadarbībai ar vidusskolām Normundu Mihailovu – normunds.mihailovs@va.lv, mob.t.             22499506      .	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016