ViA pārstāvji Prāgā piedalās vienā no lielākajām Eiropas starptautiskās izglītības konferencēm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA pārstāvji Prāgā piedalās vienā no lielākajām Eiropas starptautiskās izglītības konferencēm

Ziņa pievienota - 19.09.2014

Vidzemes Augstskolas pārstāvji piedalās Prāgā notiekošajā Eiropas Starptautiskās izglītības asociācijas ikgadējā konferencē, kas ir viens no lielākajiem izglītības nozarei veltītajiem pasākumiem Eiropā, lai uzzinātu jaunākās tendences augstākās izglītības internacionalizācijā.

Augstas kvalitātes konferences sesijas, iespēja veidot kontaktus un tikties ar esošajiem partneriem, uzzināt aktualitātes starptautiskās sadarbības, projektu un programmu, ārvalstu studentu piesaistes jautajumos, gan ļoti praktiskas, gan vispārīgas un stratēģiskas pieejas, veiksmes stāsti un idejas - tas viss dos neatsveramu pienesumu Vidzemes Augstskolas tālākā  attīstībā.

Augstskolas administratīvā prorektore Iveta Putniņa atzīst, ka šī ir "konference, kas sniedz daudzpusīgu ieskatu internacionalizācijas aktivitāšu dažādībā. Ideāla iespēja saprast, kur mēs esam attiecībā pret citām augstskolām Eiropā un pasaulē, kas ir starptautiskās izglītības tendences un kādi secinājumi un labās prakses piemēri šobrīd ir citām augstskolām attiecībā uz internacionalizācijas stratēģijām, starptautisko mārketingu, absolventu karjeras jautājumiem, starptautiskas studiju vides veidošanu un partnerības veidošanu. Bet tikpat svarīgs ir arī cilvēciskais aspekts - dzirdēt personības, no kurām iedvesmoties, kurām ir sava ideja, kuri ir pietiekoši drosmīgi, ietiepīgi un aizrautīgi, lai īstenotu to, ko iecerējuši".

Savukārt rektors Gatis Krūmiņš izteica izbrīnu par to, ka Latvija varētu būt vienīgā, kas šāda mēroga konferencē nav pārstāvēta valsts līmenī.

Vairāk par konferenci http://www.eaie.org/home/conference/prague.html	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016