ViA pārstāvji ar ziņojumiem un grāmatas atvēršanu piedalās starptautiskā zinātniskā konferencē "Nacionālā identitāte mainīgā sabiedrībā" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA pārstāvji ar ziņojumiem un grāmatas atvēršanu piedalās starptautiskā zinātniskā konferencē "Nacionālā identitāte mainīgā sabiedrībā"

Ziņa pievienota - 24.04.2014

No 2010. līdz 2014. gadam tika īstenota Valsts pētījumu programma „Nacionālā identitāte (valoda, Latvijas vēsture, kultūra un cilvēkdrošība)”. Programmas ietvaros tika realizēti 12 pētniecības projekti, no kuriem seši bija saistīti ar  nacionālās identitātes sociāliem un politiskiem jautājumiem.  Vienu no projektiem  Nacionālā identitāte un sociālā cilvēkdrošība vadīja  Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu fakultātes Asoc. prof., Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta pētniece Dr. Feliciana Rajevska. Viņa un šī projekta dalībnieki konferences dalībniekus iepazīstinās ar šī projekta pētījuma rezultātiem. Projektā no Vidzemes Augstskolas piedalījās akadēmiskā un zinātņu prorektore, Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta pētniece Dr. Sarmīte Rozentāle.  Savukārt, ar ziņojumiem konferencē uzstāsies Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu fakultātes lektore  Sandra Brigsa, Biznesa vides vadības maģistrants Didzis Stāvausis un divi nu jau ViA maģistra studiju programmas Pārvaldība un komunikācija absolventi Evija Kūla un Kristaps Ročāns, kuru ieguldījums  projektā ir vainagojies ar vērtīgām rekomendācijām sociālās politikas jomā Vidzemes reģionā.

Konferences noslēgumā būs projekta „Nacionālā identitāte un rīcībspēja” (vadītāja LU profesore Aija Zobena) grāmatas "Ad locum: vieta, identitāte un rīcībspēja" atvēršana. Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu fakultātes Asoc. prof., Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta direktore Dr. Agita Līviņa ir autore rakstam "Tūrisms un vietas zīmols" grāmatas otrajā nodaļā "Radot vietu tēlos un rīcībā".

Konference notiek 2014.g. 24. aprīlī,  LU, Lomonosova ielā 1A
 
Informāciju sagatavoja HESPI direktore A. Līviņa	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016