Par un ap RADOŠUMU - Gabrielius Jučevicius no Lietuvas LADC vieslekciju cikla ietvaros | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Par un ap RADOŠUMU - Gabrielius Jučevicius no Lietuvas LADC vieslekciju cikla ietvaros

Ziņa pievienota - 11.09.2015

Arī šajā akadēmiskajā gadā, turpinot Latvian Art Directors Club (LADC) izglītības programmu Latvijas augstskolās, 16. septembrī vieslekciju cikla ietvaros Vidzemes Augstskolā (ViA) uzstāsies Gabrielius Jučevicius no Lietuvas ar lekciju: Radošums: banāls termins, spēcīgs instruments (Creativity: a hackneyed term, the supreme tool). Publiskā lekcija norisināsies ViA ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13.00, tā būs angļu valodā un bez maksas, uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents. 

Gabrielius Jučevicius darbojas kā copywriters aģentūrā Not Perfect | Y&R Riga, kas ir viena no ietekmīgākajām reklāmas aģentūrām Baltijā – tās biroji ir izvietoti Minskā, Rīgā un Viļņā. Izglītību žurnālistikas jomā ir ieguvis Viļņas Universitātē, ir vieslektors reklāmas skolā The Atomic Garden Viļņā. Gabrielius Jučevicius ir bijis LADC organizētā radošās izcilības festivāla Adwards 2014 žūrijas pārstāvis.

“Kad kāds piemin jēdzienu radošums pirmā reakcija ir: Ak, nē! Atkal šis vārds! Un pilnīgi pamatoti. Radošas industrijas, radoša izcilība, radoša domāšana, visi ir radoši, jums ir jābūt radošam, radošs šis, radošs tas. Termina lietošanas jēga ir zudusi. Un tagad, radošums paliek kā dzinējspēks visām lietām, kas ir svarīgas,” tā Gabrielius Jučevicius par lekciju.

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka pagājušā gada decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties http://www.va.lv/lv/ladc.

Biedrība "Latvian Art Directors Club" apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016