Par “Praktisko projektu vadību radošā reklāmas aģentūrā” Vidzemes Augstskolā stāstīs Sabīne Rapa | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Par “Praktisko projektu vadību radošā reklāmas aģentūrā” Vidzemes Augstskolā stāstīs Sabīne Rapa

Ziņa pievienota - 20.04.2016

Šajā semestrī noslēdzot Latvian Art Directors Club (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, 27. aprīlī ar vieslekciju “Praktiskā projektu vadība radošā reklāmas aģentūrā” Vidzemes Augstskolā (ViA) uzstāsies !MOOZ projektu direktore, LADC reklāmas skolas pasniedzēja Sabīne Rapa. Publiskā lekcija norisināsies ViA ēkā, Cēsu ielā 4, Konferenču zālē plkst. 11.00, tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents.

Sabīne Rapa darbu reklāmas nozarē ir izvēlējusies apzināti un mērķtiecīgi un nu jau tajā  darbojas vairāk nekā 10 gadus. Pirmo pieredzi reklāmas aģentūrā guvusi, darbojoties “St.Brothers Brand Agency”, pēc tam uzsākot un joprojām turpinot darba gaitas Ērika Stendzenieka aģentūrā !MOOZ (sākotnēji ZOOM). Savā karjerā Sabīne strādājusi pie Latvijas tēla, CSDD reklāmas projektiem, Eiro ieviešanas un citām labi atpazīstamām kampaņām. Šī brīža klientu loks ietver tādus uzņēmumus kā Rimi, Citadele, Just5 un citi.

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties: http://www.va.lv/lv/ladc

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka pagājušā gada decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība Latvian Art Directors Club apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016