Par “Nestandarta reklāmas risinājumiem digitālā vidē” Vidzemes Augstskolā stāstīs Reinis Adovičs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Par “Nestandarta reklāmas risinājumiem digitālā vidē” Vidzemes Augstskolā stāstīs Reinis Adovičs

Ziņa pievienota - 14.03.2016

Turpinot Latvian Art Directors Club (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, 23. martā ar vieslekciju “Nestandarta reklāmas risinājumi digitālā vidē” Vidzemes Augstskolā (ViA) uzstāsies studijas WARP dibinātājs un radošais direktors Reinis Adovičs. Publiskā lekcija norisināsies ViA ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13.00, tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents.

Reinis Adovičs ir radošo tehnoloģiju un dizaina studijas WARP dibinātājs. WARP studija rada gan tradicionālus dizaina un zīmolu identitātes projektus, gan arī dažādus digitālus risinājumus - sākot ar standarta IT projektiem, mājaslapu un aplikāciju izstrādi, beidzot ar netradicionāliem multimediāliem risinājumiem, kuru izstrādei tiek izmantotas Reiņa zināšanas fizikā, arhitektūrā, programmēšanā un elektronikā.

Lekcijas ietvaros auditorija varēs uzzināt, kādi ir un kā tiek radīti dažādi netradicionāli phygital/fiziskās skaitļošanas (physical + digital) risinājumi reklāmas nozarē. Lekcijas tematika ir interesanta gan komunikācijas, gan IT nozares studentiem un pārstāvjiem jeb vieni iegūs ieskatu otru darbībā (un vice versa), kas studentiem palīdzēs nākotnē strādājot vienā vai otrā pusē. Pirmā lekcijas puse tiks veltīta digitālo risinājumu (mākslā un reklāmā) vēstures apskatei. Otrajā lekcijas pusē auditorija tiks iepazīstināta ar fiziskās skaitļošanas risinājumiem Latvijā un pasaulē.

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties: http://www.va.lv/lv/ladc

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka pagājušā gada decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība Latvian Art Directors Club apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016