Par DARBU radošajās industrijās LADC vieslekciju cikla ietvaros stāstīs Rolands Puhovs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Par DARBU radošajās industrijās LADC vieslekciju cikla ietvaros stāstīs Rolands Puhovs

Ziņa pievienota - 30.11.2015

9. decembrī Vidzemes Augstskolā, turpinot Latvian Art Directors Club (LADC) iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās”, uzstāsies Rolands Puhovs ar lekciju “Darbs”, stāstot par darbu radošajās industrijās. Publiskā lekcija norisināsies ViA ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 14.00, tā būs bez maksas, un uz lekciju ir gaidīts ikviens interesents.

Rolands Puhovs ir LADC skolas pasniedzējs, kopš 2013. gada reklāmas aģentūras Not Perfect | Y&R Riga izpilddirektors. Ir darbojies sabiedrisko attiecību un reklāmas aģentūrā Deep White, kā projektu vadītājs reklāmas aģentūrā Mooz! un kā žurnāla “Ir” mārketinga vadītājs.  Tāpat ir idejas par koprades telpu jeb coworking autors un kafejnīcas darbam Birojnīca līdzdibinātājs. Akadēmisko izglītību ir ieguvis Vidzemes Augstskolā, kā arī izglītojies starptautiskajā vidē, studējot American University of Central Asia.

Rolands Puhovs, ievirzot lekcijas tematikā, norāda:

“– Darbam ir jāsniedz emocionālais piepildījums. Darbam ir jābūt motivējošam. Darbā negribu pelnīt naudu bosa mersedesam, bet padarīt pasauli labāku. Priekšniekam ir jābūt līderim. Citiem darbiniekiem jābūt motivējošiem ar degošām acīm. Darbam ir jābūt manis pašrealizācijas instrumentam. Darbam nav jābūt grūtam. Es esmu pelnījis visu, jo esmu piedzimis.

– Tiešām?”

Interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties: http://www.va.lv/lv/ladc

LADC iniciatīvu “Vieslekciju programma augstskolās” Latvijas augstskolās uzsāka pagājušā gada decembrī ar kluba prezidenta un reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka vieslekciju. Programmas mērķis ir veicināt pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo industriju profesionāļiem un sabiedrību, kā arī iedvesmot jaunos talantus.

Biedrība Latvian Art Directors Club apvieno radošo industriju, reklāmas un mārketinga profesionāļus un rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016