Otrā Erasmus Studentu tīkla Latvija Nacionālā platforma – Valmierā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Otrā Erasmus Studentu tīkla Latvija Nacionālā platforma – Valmierā

Ziņa pievienota - 03.11.2015

Šī gada 7. un 8. novembrī notiks jau otrā Erasmus Studentu tīkla (Erasmus Student Network) Latvija Nacionālā platforma, kurā vienkopus tiksies gan Latvijas sekciju biedri, gan arī citu valstu pārstāvji. Šoreiz par pasākuma norises vietu izvēlēta Valmieras pilsēta un Vidzemes Augstskola.

„Feeling the new!” jeb „Sajūtot jauno!” ir otrās Nacionālās platformas sauklis, kas aicina tās dalībniekus radīt visdažādākās idejas organizācijas attīstībai, tostarp komandas gara stiprināšanai un ārzemju studentu veiksmīgai iesaistei aktivitātēs.

Divu dienu laikā vairāk nekā 30 pasākuma dalībnieki piedalīsies dažādās diskusijās un ideju darbnīcās. Tāpat norisināsies prezentācijas, kuru ietvaros nacionālā valde informēs par tīkla aktualitātēm, savukārt sekcijas vēstīs par paveiktajām, kā arī plānotajām aktivitātēm.

 „Ikviena no Nacionālajām platformām ir mums nozīmīgs pasākums, kur biedri iegūst jaunas zināšanas par to, kas ir aktuāls visā organizācijā ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas līmenī. Ceru, ka Nacionālā platforma būs atspēriena punkts, lai uzlabotu vietējo sekciju darbu un spējas, atbalstot apmaiņas studentus. Viena no šī pasākuma nozīmīgākajām aktivitātēm noteikti būs kandidātsekcijas Liepājā uzņemšana mūsu pulkā,” stāsta Erasmus Studentu tīkla Latvija prezidents Arvīds Zirnis.

Erasmus Studentu tīkls ir starptautiska bezpeļņas studentu organizācija. Tās uzdevums ir sekmēt studentu mobilitāti augstākajā izglītībā, ievērojot principu „studenti palīdz studentiem”. Latvijā pašlaik darbojas trīs organizācijas sekcijas Rīgā, Jelgavā un Valmierā, viena kandidātsekcija Liepājā, kā arī nacionālā valde. 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016