Notiks Zaļā dzīvesveida skolas noslēguma nodarbība | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Notiks Zaļā dzīvesveida skolas noslēguma nodarbība

Ziņa pievienota - 19.04.2012
zala-skola.jpg

Otrdien, 24. aprīlī plkst. 18.00 Valmieras Integrētās bibliotēkas II stāva Klusajā lasītavā notiks zaļā dzīvesveida skolas noslēguma nodarbība. Šoreiz, Aigara Plotkāna, publicista un rakstnieka priekšlasījuma iedvesmoti,  runāsim par tēmu: ''Zaļā ekonomika''.

Aigars Plotkāns, ekonomists, mārketinga konsultants, pedagogs, grāmatu „Mārketinga plānošana  un reklāma” (2005),  „Vadzīnības” (2007), „Mārketings” (2007) "Teritorijas mārketings", "Kapitālisms bez grima" (2011) autors. Jaunākā grāmata "Cita ekonomika" (2011) ir gan zinātnisks darbs, gan emocionāls vēstījums. Tas ir vairākus gadus lolots projekts, kurā aiz katras frāzes slēpjas autora personīgā pieredze un pārliecība.

„Vai dzērāt šodien kafiju? Jā? Tad esat izmainījuši pasauli!”, tā grāmatu uzsāk A.Plotkāns un turpina „Ekonomika mēģina skaidrot, kas notiek tad, ja jūs izdzerat tasīti kafijas, un, kas notiek tad, ja jūs kafiju nedzerat nemaz. Ekonomikas teorijas centrā ir cilvēka uzvedības izpēte. Ekonomika ir tik tuvu filozofijai, politoloģijai, socioloģijai un psiholoģijai, ka reizēm tai pazūd izpētes robežas”…  BET, šoreiz parunāsim par ”zaļo ekonomiku”!

Paņem savu tējas krūzi, uzaicini līdzi domubiedru un nāc uz  zaļā dzīvesveida skolas pēdējo nodarbību!

Interesenti aicināti pieteikties dalībai nodarbībā, zvanot +371 29453376, +371 22078925 vai rakstot uz e-pastiem: paula.abolinaabola@va.lv, anita.apine@vcb.valmiera.lv

Dalība ir bez maksas.

Zaļā dzīvesveida skola jau trešo gadu piedāvā dažādas teorētiskās un praktiskās nodarbības, kas saistītas ar zaļu dzīvesveidu. Tajās viesojušies folkloras kopas „Grodi” vadītājs Andris Kapusts, literatūrzinātniece Janīna Kursīte un semiotikas pētnieks Valdis Celms, biedrība „homo ecos”, Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija, augu un zālīšu pazinēja Zeltīte Kaviere. Sezonu noslēdza tikšanās ar  aktīvā tūrisma centra  EŽI vadītāju Rolandu Melbārdi, etnomuzikoloģijas klases tradicionālās dziedāšanas pasniedzēja Zane Šmite, dabas žurnāliste Anitra Tooma, rakstnieks Jānis Lejiņš, LTV režisore Virdžīnija Lejiņa.

Nodarbību organizē Vidzemes Augstskola, Valmieras integrētā bibliotēka un Vidzemes Mūžizglītības centrs Mūžizglītības programmas Grundtvig mācību partnerības projekta „Creative Rooms” ietvaros. Creative Rooms – vieta, kas iedvesmo mācīties, apgūt ko jaunu un dalīties ar savām zināšanām un prasmēm.

Vairāk par projektu „Creative Rooms”:
http://www.va.lv/lv/creative-rooms-muzizglitibas-programmas-grundtvig-ma...

Informāciju sagatavoja:
Paula Āboliņa-Ābola
Vidzemes augstskolas studente
paula.abolinaabola@va.lv
+371 29453376	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016