ViA notiks Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna semināru cikla noslēguma konference | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA notiks Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna semināru cikla noslēguma konference

Ziņa pievienota - 27.10.2014

Vidzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu aicina uz starptautiskā kultūras tūrisma projekta "CHARTS" noslēguma konferenci 5. novembrī, plkst. 10:00 Valmierā, Vidzemes Augstskolas konferenču zālē!

Konferences mērķis ir atskatīties uz projekta ietvaros paveiktajām aktivitātēm Vidzemē no 2012.gada pavasara līdz 2014.gada rudenim, bet galvenais uzsvars tiek veltīts Vidzemes Augstskolas mācībspēku izstrādātā Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna dokumenta prezentācijai. Noslēguma pasākuma ietvaros tiks diskutēts arī par dažādiem veiksmes stāstiem un problēmām kultūras tūrisma attīstībā Vidzemē.

Dienas otrā puse tiks aizvadīta arī Vidzemes Tūrisma asociācijas biedru kopsapulce.
Kā jau iepriekš ziņots, projekts "CHARTS" tapis programmas INTERREG IVC ietvaros, kas nodrošina starpreģionālo sadarbību visā Eiropā, un tiek īstenota saskaņā ar Eiropas kopienas teritoriālās sadarbības mērķiem no 2007. – 2013.gadam. Tas fokusējas uz kultūras un mantojuma nozīmi, veidojot pievienoto vērtību reģionālajām stratēģijām un to integrācijai vietējā, reģionālā, valsts un Eiropas Savienības politikā ilgtspējīgai tūrisma attīstībai.

Projektā līdzdarbojās 13 partneri, kas pārstāv 11 Eiropas Savienības valstis no ziemeļiem (Zviedrija, Latvija), dienvidiem (Grieķija, Itālija, Spānija, Kipra), austrumiem (Rumānija, Bulgārija) un rietumiem (Lielbritānija, Īrija, Beļģija), nodrošinot plašu Eiropas Savienības ģeogrāfisko pārklājumu. Latviju projektā pārstāv Vidzemes Tūrisma asociācija, sadarbojoties ar Vidzemes Augstskolu un Saulkrastu, Carnikavas, Alojas, Valkas, Raunas, Vecpiebalgas, Gulbenes, Ērgļu, Apes un Limbažu pašvaldībām.

Programma

Reģistrēšanās	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016