ViA notiks starptautiska vasaras skola | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA notiks starptautiska vasaras skola

Ziņa pievienota - 25.03.2014

Vidzemes Augstskolā (ViA) no 3. augusta līdz 17. augustam pašmāju un ārvalstu studentiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā (BISS), lai padziļinātu savas zināšanas starptautisko tūrisma pasākumu organizēšanā un attīstības glokalizācijas jautājumos. Divu nedēļu laikā plānotas lekcijas, mācību ekskursijas un semināri, kurus vadīs lektori no Latvijas, Portugāles, Polijas, Slovākijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Kipras un Turcijas.

Šogad Baltijas starptautiskās vasaras skolas intensīvās programmas „Attīstības glokalizācija: Lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības perspektīvas globalizētā pasaulē” galvenais uzsvars tiks likts uz vietējo uzņēmumu un organizāciju izpēti, skatoties, kā viņu piedāvātie produkti un pakalpojumi var tikt padarīti pieejamāki un interesanti ne tikai vietējai auditorijai, bet arī plašākā mērogā.

Praktisko nodarbību laikā tiks veikta gadījumu izpēte par tādām tēmām kā uzņēmējdarbības attīstība no glokalizācijas skatu punkta, izglītības internacionalizācija, jaunatnes politikas pašvaldībā, tīklošanās un resursu piesaiste, un kopienas attīstība. Papildus lekcijām un praktiskajiem darbiem tiks organizētas arī ekskursijas, kuru laikā varēs gūt priekšstatu par to, kā darbojas dažādi vietēja līmeņa uzņēmumi.

Baltijas Starptautiskās vasaras skolas otra programma „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ITEM” piedāvās studentiem ekskluzīvu iespēju piedalīties un veikt gadījuma izpētes darbus Eiropas galvaspilsētas „Rīga 2014” svētku laikā. ITEM programmas galvenais mērķis ir sekmēt ViA starptautisko sadarbību tūrisma vadības studiju programmas ietvaros, kā arī veicināt augstskolas starptautisko atpazīstamību, piesaistot interesentus no universitātēm gan Eiropā, gan citviet pasaulē. Praktiski padomi un rekomendācijas no ārvalstu ekspertiem, kā arī "skats no malas" ļaus skolas dalībniekiem apzināt idejas gan tūrisma, gan arī vietējā biznesa attīstībai. Programma ir veidota sadarbībā ar Klaipēdas universitāti, Igaunijas viesnīcu un tūrisma vadības augstskolu, Mančesteras Metrapolitēna universitāti, Starptautisko tūrisma ekonomikas studiju centru Itālijā un Latvijas viesnīcu un restorānu asociāciju.

Kopš 1999. gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā. Tā tiek organizēta ar Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas un Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu. Kopumā tajā ir piedalījušies 583 dalībnieki no 64 valstīm. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm.

Papildu informācija:
mājaslapā http://biss.va.lv/
Youtube kanālā: Balticinternational
Facebook konts: Baltic International summer school	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016