Notiks ikgadējā Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Notiks ikgadējā Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference

Ziņa pievienota - 17.03.2015

​Piektdien, 20. martā, no plkst.11:30 Vidzemes Augstskolā (Cēsu ielā 4) un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (Zvaigžņu ielā 4) norisināsies Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference-konkurss. Tajā ar 96 darbu prezentācijām piedalīsies 110 dalībnieki no 15 Vidzemes reģiona skolām.

Konkursam izvirzītie skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi izstrādāti 2014./2015.mācību gada laikā kādā no 22 zinātnes nozarēm. Lielākā skolēnu interese novērojama kulturoloģijas, pedagoģijas, ekonomikas, socioloģijas, vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma, kā arī veselības un zemes zinātnes nozarēs. Katrā nozarē konferencē tiks pārstāvēti ne vairāk kā desmit darbi, kuri atlasīti, balstoties uz vērtēšanas komisijas pieaicināto recenzentu vērtējumu.

Konferences noslēgumā komisijas vērtējumā labākie darbi iegūs tiesības piedalīties konferences trešajā posmā – Latvijas 39.skolēnu zinātniskajā konferencē, kas norisināsies no 2015.gada 24. līdz 26.aprīlim.

Konferences mērķi ir padziļināt skolēnu pētnieciskās darbības prasmes dabas, humanitāro, sociālo un inženierzinātņu nozarēs, iesaistīt skolēnus pētnieciskajā darbībā, attīstīt prasmes patstāvīgi veikt pētnieciskus darbus, pilnveidot skolēnu prasmes iepazīstināt citus ar sava pētījuma rezultātiem un noskaidrot labākos pētījumus, kā arī izvirzīt tos uz konferences trešo kārtu.

Konferenci organizē Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs sadarbībā ar Vidzemes reģionā ietilpstošo pilsētu un novadu izglītības pārvaldēm, skolotāju metodiskajām apvienībām un Valmieras Pārgaujas ģimnāziju.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016