Noslēgusies labdarības akcija dzīvnieku patversmei | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Noslēgusies labdarības akcija dzīvnieku patversmei

Ziņa pievienota - 30.01.2013

„Vidzemes Augstskolas” Studentu apvienība sadarbībā ar BK „Vidzemes Augstskola” rīkoja labdarības akciju, lai palīdzētu Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Akcijas laikā tika saziedoti 26 lati, kuri tika ziedoti, lai dzīvnieki varētu dzīvot labāk.

Laikā no 21. līdz 28.janvārim norisinājās labdarības akcija, lai savāktu līdzekļus Valmieras dzīvnieku patversmei. Ziedot varēja naudas līdzekļus, barību, segas, visu, kas dzīvniekiem varētu būt nepieciešams. Visu nedēļu ziedot varēja „Vidzemes Augstskola” pie administratora, bet BK „Vidzemes Augstskola” savus līdzjutējus aicināja ziedot mājas spēlēs. Divās mājas spēlēs līdzjutēji bija saziedojuši Ls 17,65, šo naudas summu BK „ViA” pievienoja kopīgajā ziedojumu kastē.

29. janvārī „ViA” SA un BK „ViA” pārstāvji devās uz Valmieras dzīvnieku patversmi, lai nodotu saziedoto summu Ls 26 un savāktās segas, lai dzīvniekiem būtu siltāk.

Studentu apvienības prezidente Vita Štrobindere pastāstīja par to kā radās šī labdarības akcija: „Ideja radās Kristapam Norkusam, viņš bija iekrājis naudiņu un domāja kā to vislabāk izlietot. Naudiņa iekrājusies bija diezgan un nolēma apciemot dzīvnieku patversmi, uzaicināja līdzi mani un Līvu Melderi. Tā mēs pirmo reizi atnācām, bijām sapirkuši suņu barību, un devās pastaigā ar suņiem. Bijām sabildējušies un salikuši bildes sociālajos tīklos un tad no citu studentu, augstskolas darbinieku puses radās ideja uzrīkot šo akciju, izvērst to plašākā līmenī.

Priecājamies, ka iesaistījās BK „Vidzemes Augstskola” šajā akcijā, jo basketbola līdzjutēji bija dāsnākie ziedotāji. Katrā ziņā akcija ir izdevusies”.

BK „Vidzemes Augstskola” vēlas pateikties ikvienam ziedotājam un aicina doties uz Valmieras dzīvnieku patversmi, kur gaida labsirdīgi un uzticami dzīvnieki, kuri meklē mājas.

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016