Noslēgums ir jauna sākums | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Noslēgums ir jauna sākums

Ziņa pievienota - 26.06.2012
izl-vasara.JPG

Piektdien Vidzemes Augstskolas trīspadsmitajā izlaidumā 191 jaunais profesionālis no 11 dažādām studiju programmām saņēma diplomu par iegūtu augstāko izglītību. Izlaidums notika divās daļās — pirmajā diplomus saņēma Biznesa vadības un ekonomikas, kā arī Inženierzinātņu fakultātes absolventi, bet otrajā — Sociālo zinātņu un Tūrisma viesmīlības un vadības fakultāti absolventi.

Izlaidumā par muzikālo pavadījumu kā allaž rūpējās Vidzemes Augstskolas un Valmieras kultūras centra jauniešu koris Skan diriģentes Irēnas Zelčas vadībā. Svinīgo ceremoniju atklāja ViA rektores VIJAS DAUKŠTES uzruna:

— Izsaku prieku un gandarījumu par to, ka sešpadsmit darba gados šis ir viskuplākais izlaidums. Šis gads augstskolai bija ļoti sarežģīts, jo tika vērtētas visas studiju programmas, rezultātā tās saņēma augstāko vērtējumu. Diploms ir apliecinājums, ka esat sasnieguši zināmu briedumu, lai strādātu tālāk. Novēlu divas lietas. Vienu vieglu — atsperties uz tā kapitāla, ko esat uzkrājuši, otru grūtu — būt mērķtiecīgiem, līdzvērtīgiem, talantīgiem un godīgiem sabiedrības locekļiem.

Absolventus sveica Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs INESIS BOĶIS:

— Gadi, ko pavadījāt Valmierā, noteikti paliks atmiņā. Ceru, ka jums diplomdarba rakstīšanā netraucēja tilta būvniecība. Principā dzīve sākas tikai pēc studijām, un visi ceļi ir labi. Tāpēc turpiniet mācīties, strādāt un dot savai dzimtenei, tuviniekiem to labāko.

Izlaiduma gaitā viesi teica sirsnīgus uzrunas vārdus. Īpaši sveica trīs absolventus, kas studē un strādā Vidzemes Augstskolā. ViA Studentu valde savā sveicienā vēlēja, lai absolventiem ir skaists mērķis, uz ko tiekties. Tūristu gidu bakalaura studiju programmas direktors ANDRIS KLEPERS pirms diplomu pasniegšanas novēlēja nepazaudēt radošuma un kopības sajūtu.

Tūrisma viesmīlības un vadības fakultātes absolvente JUDĪTE BIRKAVA stāsta:

— Vidzemes Augstskola ir progresīva mācību iestāde ar radošiem pasniedzējiem un draudzīgu kolektīvu. Augstskola man iemācīja svarīgo — meklēt nepieciešamo informāciju. Visvairāk atmiņā man paliks produktīvākais laiks jeb negulētās naktis, kuras pavadīju studējot. ViA ir augstskola, kas nemitīgi attīstās un sniedz iespēju pilnveidot sevi.

Autors: Anete Gluha, Vidzemes Augstskolas studente
Datums: 26.06.2012
Izdevums: Liesma
Rubrika: Ziņas

Foto: Raivo Sarelainers

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016