Noslēdzies jauniešu/basketbola turnīrs – Valmiera Summer Cup 2016 | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Noslēdzies jauniešu/basketbola turnīrs – Valmiera Summer Cup 2016

Ziņa pievienota - 06.09.2016

Šīs nedēļas sākumā, no 29. līdz 31.augustam, Valmierā norisinājās starptautisks jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup 2016”, kas Vidzemes Olimpiskajā centrā pulcēja 19 komandas trīs vecumu zēnu grupās (2000; 2001; 2004) no trīs Baltijas valstīm.

Jau otro gadu turnīrs “Valmiera Summer Cup” piedāvāja vairākām Latvijas un citu valstu komandām aizvadīt spēles starptautiskā līmenī, kas sporta skolu komandām un to treneriem sniedza iespēju novērtēt spēku samērus pirms gaidāmās jaunās basketbola sezonas. Trīs dienu laikā tika aizvadītas 48 spēles, kurās triumfēja Lietuvas un Latvijas komandas.

2000.gadu konkurencē pirmo vietu izcīnīja komanda Biržai (Lietuva), aiz sevis uz pjedestāla atstājot DSN (Latvija) un Visi Kartu (Lietuva) komandas. Aizraujošā fināla spēlē pie turnīra zelta medaļām 2001.gadu grupā tika DSN (Latvija) puiši, kas pēdējā ceturtdaļā nodrošināja uzvaru pār BC Tartu (Igaunija). Trešo vietu turnīrā izcīnīja BS Rīga.Turnīra jaunākajā (2004) gadu grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja BC Sabonis-1 (Lietuva), savukārt A.Kraukļa/VEF un BC Tartu ieguva attiecīgi otro un trešo vietu.

Turnīra rezultāti:

2000. gadi

1. Biržai (LT)

2. DSN (LV)

3. Visi Kartu (LT)

4. Valmiera BSS (LV)

5. TTU BA (EST)

6. BC Tartu (EST)

 

2001. gadi

1. DSN (LV)

2. BC Tartu (EST)

3. BS Rīga (LV)

4. SKM Vilnius (LT)

5. Valmiera BSS (LV)

 

2004. gadi

1. BC Sabonis-1 (LT)

2. A.Kraukļa/VEF (LV)

3. BC Tartu (EST)

4. Valmiera BSS (LV)

5. BC Sabonis-2 (LT)

6. BS Jugla (LV)

7. BS Rīga (LV)

8. Rapla (EST)

Turnīra galvenais organizators Sandis Bukšs: “Šis bija turnīra otrais gads, un es esmu ļoti priecīgs par komandu atsaucību un turnīra izaugsmi. Šajā gadā valstu pārstāvniecība bija mazāka, taču komandu spēku samērs ir izlīdzinājies un konkurence palielinājusies. Prieks, ka izdevās piesaistīt sporta skolas, kā Saboņa skolu, SKM Viļņa, BC Tartu, Visi Kartu, kas savās valstīs attiecīgajās vecuma grupās ir starp līderiem. 2004. gadu Saboņa skolas pirmā komanda vien zaudējusi tikai vienu spēli pēdējo sešu gadu laikā. Esmu priecīgs par paveikto un pateicīgs par palīdzību ikvienam, kas palīdzēja turnīra realizācijā. Uzskatu, ka turnīram ir potenciāls saglabāt un attīstīties vēl augstākā līmenī arī turpmāk, tāpēc ceru, ka šāds turnīrs tiks atbalstīts arī nākamajos gados.”

Organizatori saka lielu paldies Valmieras pilsētai un sporta skolas direktorei Līgai Dzenei par palīdzību turnīra realizācijā. Paldies arī Vidzemes Olimpiskajam centram, Valmiermuižas alus darītavai un Vidzemes Augstskolas studentiem par iesaistīšanos organizatoriskajos darbos.

Vairāk informācija par turnīru Facebook lapā: https://www.facebook.com/ValmieraSummerCup/

 

Informāciju sagatavoja:

Krista Cīrule

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016