ViA norisināsies starptautiskas uzņēmējdarbības sacensības | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA norisināsies starptautiskas uzņēmējdarbības sacensības

Ziņa pievienota - 28.05.2012

No 5. līdz 8. jūnijam Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies starptautiska uzņēmējdarbības spēle, kurā piedalīsies 30 studenti, absolventi un profesionāļi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes un Bulgārijas. Komandu veikumu katru dienu vērtēs dažādu nozaru pārstāvju žūrija.

Starptautiskās sacensības ir noslēguma pasākums Leonardo da Vinci Inovācijas pārneses projektā „Docētāju apmācība, lai uzlabotu un modernizētu vadībzinību aspektus studiju kursos, izmantojot simulācijas rīku ‘Emerald Forest’”. Šīs nedēļas laikā norisināsies arī projekta vadītāju noslēguma tikšanās.

Jau vairākus gadus ViA studenti piedalās interaktīvās sacensībās, kas tiek īstenotas kursa „Management Simulation” ietvaros un ko vadīja vieslektori no Nīderlandes. Kursa mērķis ir pilnveidot uzņēmuma vadības prasmes, darbu komandā, stratēģisko plānošanu un citas būtiskas uzņēmējdarbības vadības iemaņas.

No 2010. – 2012. gadam Vidzemes Augstskola sadarbībā ar partneriem 6 valstīs realizē minēto projektu, lai ieviestu un pielāgotu šo apmācības metodi, apmācot vietējos docētājus un paplašinot apmācības iespēju arī profesionāļiem, uzņēmējiem, absolventiem – cilvēkiem darba tirgū.

Pirmo reizi sacensības tiek rīkotas starptautiskā mērogā, kas sniegs būtisku pievienoto vērtību gan dalībniekiem, gan apmācību metodes starptautiskās dimensijas nostiprināšanā.

Lai novērtētu komandu veikumu, ikviens interesents aicināts pievienoties auditorijai un sekot līdzi komandu prezentācijām otrdien 5. jūnijā un piektdien 8. jūnijā Vidzemes Augstskolā C129 auditorijā no plkst.16:00 līdz 17:30.

Papildus informācija:
Vidzemes Augstskolas
Starptautisko projektu vadītāja
Līga Tuča
liga.tuca@va.lv
t. 29100905	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016