Maģistra studiju programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" 1.kursa studenti aicināti pieteikties stipendijai | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Maģistra studiju programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" 1.kursa studenti aicināti pieteikties stipendijai

Ziņa pievienota - 10.01.2013

Vidzemes Augstskolas (ViA) Inženierzinātņu fakultāte aicina līdz 2013.gada 24.janvārim ViA maģistrantūras programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" 1.kursa studentus pieteikties uz Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta finansētu mērķstipendiju.
Stipendija šajā kārtā tiks piešķirta 3 studentiem uz laika posmu no 2013.gada februāra līdz 2013.gada jūnijam. Lai pieteiktos stipendijai jāiesniedz:

  1. 1)iesniegums brīvā formā par stipendijas piešķiršanu, kurš adresēt SSM mērķstipendijas pieškiršanas komisijai. Iesniegumā jānorāda iesniedzēja Vārds, uzvārds, pers.kods, adrese,telefona nr., e-pasta adrese un bankas rekvizīti(konta numurs utt.) - šī informācija nepieciešama līguma noslēgšanai. 2)dokuments,kas apliecina publikācijas iesniegšanas vai publicēšanas faktu! Ja publikācijas nav rakstītas, tad šis dokuments nav nepieciešams.

Iesniegumus iesūtīt elektroniski uz e-pastu maija.sedleniece@va.lv. līdz 24.01 , kā arī līdz 28.janvārim jāiesniedz izdrukāts iesniegums ar pretendenta parakstu!

Mērķstipendiju projekta nolūks - sekmēt augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanu inženierzinātņu nozarē un palielināt augsti kvalificētu personu skaitu ar izglītību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

Informāciju sagatavoja:

Maija Sedleniece

projekta vadītāja

maija.sedleniece@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016